Wątek dotyczący artykułu

Formuła 1 na żywo. Gdzie oglądać wyścigi F1 na żywo w telewizji i internecie

W piątek startuje kolejny sezon Formuły 1! Na kibiców czekają w ten weekend trzy treningi, kwalifikacje i wyścig. Transmisje TV ze wszystkich tych wydarzeń na antenie Eleven Sports 1. Stream online na WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

de-jacek

kupiłbym pakiet do telewizji eleven lub inny żeby oglądać F1, niestety nie mam możliwości. Mam telewizję naziemną, sateliterną FTA oraz internet radiowy na którym zacinają się programy radiowe, więc o telewizji internetowej można zapomnieć. Mógłbym ewentualnie kupić pakiet Polsatu ale to koszt roczny pewnie ok 1000 zł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
One_Shoot

Co Ty opowiadasz . Mam pakiet Familijny max placilem 60zl dokupilem teraz pakiet sportowy z naciskiem na Eleven i trzykanaly filmowe. W okresie promocyjnym czyli przez najblizsze 4 miesiace bede dalej placil te 60 zl popzniej 70 na miesiac. To koszt 5 paczek fajek miesiecznie , chyba nie wielki wydatek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.