Wątek dotyczący artykułu

Motor ma być silny głównie u siebie. "Ze spokojem podchodzimy do tego, że się utrzymamy"

Do startu sezonu w PGE Ekstralidze trzy tygodnie. Prezydent Lublina Krzysztof Żuk jest spokojny o Speed Car Motor. Ponadto zapewnia, że do końca roku wszystkie sprawy związane z nowym stadionem zostaną wyjaśnione.

przeczytaj cały artykuł

Xing Zao Chan

Za pośrednictwem tego portalu powiem panu Panie Prezydencie, ze przestałem pana trawić i w następnych wyborach nie ma pan co liczyć na mój głos mojej rodziny i większości moich znajomych. Nawet nie wiedzieliśmy jak wielką pomyłką było oddanie na pana naszych głosów.....Proszę forumowiczów nie komentujcie mojej wypowiedzi dzięki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Co mi po stadionie na weekend jak na co dzień niedługo będe mieszkał na betonowej pustyni pozbawionej drzew które ten pan wycina na potęgę wbrew mieszkańcom i wbrew logice. Wiesz ile lat trzeba, żeby przywrócić stan zadrzewienia z przed 10 lat w Lublinie?...nie wiesz to poczytaj. Zdrowie jest ważne bo jak go nie masz to i żużla sobie nie pooglądasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

kup sobie domek na wsi jak chcesz zieleni a infrastruktura niech sie rozwija jak mówił klasyk Zenon Adamiec postepowi nie można dawać kontry ::) a Zuk jest spoko

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Nie wiem po czym wywnioskowałeś, ze chcę by był na wsi jak od roku popieram na tym forum lokalizację Z5. Po prostu nie podoba mi się jak gościo ze Świdnika mieszkający prawie w lesie ogałaca mój Lublin ze starodrzewia. Na szczęście wycinka drzew z al.Racławickich i Lipowej została chwilowo wstrzymana bo nie ma kasy na tą chorą inwestycję.

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Przepraszam trochę mnie poniosło:)
Oczywiście, że trzeba robić ale z głową i z sensem.
A w budowę stadionu i tak nie wierzę z prostej przyczyny bo nie ma kasy na niego. Nasz Prezydent robi w tym momencie dziadowskie oszczędności a wierz mi mam trochę wiedzy na ten temat.
Jeszcze powiem Ci, że jestem zatwardziałym antypisowcem ale Żuka też już nie chcę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.