Wątek dotyczący artykułu

Starcie Północ - Południe wraca po ponad dwudziestu latach. Rafał Okoniewski pamięta je jako jedyny

Wielkimi krokami zbliża się początek sezonu w Polsce. W tym roku zainauguruje go mecz Północ - Południe z udziałem czołowych zawodników Nice 1. Ligi Żużlowej. Przed laty odbyły się już takie mecze, choć z postaciami z najwyższej ligi w kraju.

przeczytaj cały artykuł

Kacperek

Żeby ten " pakiet VIP " obowiązywał na cały sezon to może bym kupił ale jak tylko na ten jeden mecz to niech się Don Vito cmoknie w p........ a poza tym gdzie są ulgowe bilety dla rencistów i emerytów co ? kiedyś za starego stadionu wchodziło się na ulgowy bilet a teraz mafioso udupił ten najgorzej uposażony odłam łódzkiej społeczności i w efekcie będzie miał o kilkuset kibiców mniej , a w przypadku nowego stadionu to bardzo dużo - z resztą sam zobaczy o ilu mniej kibiców będzie przychodziło na mecze tylko że wtedy będzie już " po zawodach " i nikogo nie przekona do ewentualnego zakupu biletu nawet ulgowego na kolejne mecze .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staruszek

po co mu tłumaczysz...gość i tak ma coś z głową....emeryt się ku...na znalazł....
najtańsze bilety w kraju a ten dalej wyje do księżyca.....
żal mi go.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.