Wątek dotyczący artykułu

Za i przeciw Hynka. Brak walki o skład nic nie zmienia. Presja na Lamparcie i Miesiącu nie będzie mniejsza

Kontuzja Grzegorza Zengoty sprawia, że dwaj pozostali krajowi zawodnicy Speed Car Motoru Lublin - Dawid Lampart i Paweł Miesiąc - nie muszą się martwić o miejsce w składzie.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Znaczy że co Kamilu? Sugerujesz że Lambert z ósemki będzie wchodził za Dawida albo Łełka i tego mają się obawiać? Powiem ci że naprawdę odważna teoria zwłaszcza w pierwszych kolejkach.
Hynek, zaczynasz doganiać Czosnykę ze swoimi pomysłami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Do pewnego stopnia tak moze byc. Ponoć wobec kontuzji Zengoty, preferowaną obecnie opcją jest kevlar w podstawowym (Kuromonow albo Gosik), tak aby utrzymać Lamberta na rezerwie. Za kevlar po razie mogą pojechać Wiktory i 2 razy Lambert. To zostawia jeszcze dwa starty Lambertowi za słabszego z pary Miesiąc/Lampart. A jak wróci Grisza, to wtedy Lambert ma 4 starty za naszych polskich seniorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Jak wraca Zengi albo Grisza to mogą nawet praktycznie w meczu nie pojechać, jednak teraz presją jest mniejsza bo coś pojadą.Opcja z Kuromonowem rzeczywiście jest i jakie tam delikatny manewr daje. Gosik chyba jeszcze nie ma wieku. Oj przydałby się Peroń.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

Gosik o ile sie nie mylę, 16 lat kończy 20 marca, wiec bedzie mógł startować :) Dlatego Krosno chciało go wypozyczyc

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Ja się tam nie napinam na jakieś wyniki. Jaja będą jak pierwszo/drugoligowym składem jakieś punkty się trafią. Modły? Po co? Na luzie. Nic nie musimy.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

jakie modły wygra lepszy i tyle a kto powiedział że to w tej parze bedą jechać jak w barażach jeszcze nie wiadomo kto jaki sezon bedzie miał przypomnijmy falubaz którego nikt nie typował tak nisko ledwo sie utrzymał a stal gorzów mocno osłabiona doszła do finału ku memu zadowoleniu a nikt na to szans im nie dawał . przegramy to bedziemy walczyć w nastepnym i już

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

Takie za przeproszeniem pie****nie. Rok temu po pierwszych kolejkach wszyscy spuszczali z ligi GKM. Potem leciał Falubaz, potem Tarnów, potem znowu Falubaz. Po naszym remisie z Łodzią, niektórzy wieścili, ze do PO będziemy mieli problem, zeby wejść. Skończmy wreszcie z tym mitem, ze od spotkania z GKM-em zalezy nasze być albo nie być. Potem jest jeszcze 13 spotkań do odjechania. GKM po 8 kolejkach miał na koncie 3 pkt (słownie TRZY). Spadł?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
luisso

W KOŃCU !!! Łapka w górę dla Ciebie kolego mądrze prawisz. A ja jeszcze tak od siebie że za rok będzie 10 zespołów w el. Takie słuchy doszły mnie dzisiaj . Takie info z Ostrowa gdzie trenowała kadra Szwedzka ! I mówi się o tym co raz głośniej. Ale mam nadzieję że Motor i jego zarządcy na to nie liczą.pz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Anastazy

Ja zostaję przy swoim. Zanim dojdzie Łaguta Mamy trzy wyjazdy i GKM z Lesznem u siebie. Dlatego z GKM mecz z gatunku musi być wygrany.

PS. Luisso gdyby powiększali do 10 to wtedy zmienia to postać rzeczy.

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

GKM nie spadł ale miał u siebie mecze rewanzowe z dołem tabeli, które wygrywał i to z bonusami jeżeli chodzi o spotkania z innymi pretendentami do 8 miejsca. Takze wielkiej analogii bym się tutaj nie dopatrywał i kolega ma raczej rację, ze to będzie mecz być moze o zycie.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

A Motor będzie mieć 13 spotkań do odjechania i na dodatek nie wiemy nawet, które kluby będą w dole tabeli. Może to być Grudziądz, może być Gorzów, Toruń czy inna Częstochowa. W zeszłym roku Włókniarzowi wystarczyła kontuzja i słabsza forma Lindgrena i z drużyny na medal ich siła spadła do poziomu walki o utrzymanie. Póki co drużyny nie odjechały nawet jednego biegu sparingowego, nie da się realnie ocenić ich siły.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

e tam za dużo się to napompowało, ciśnienie duże jestem spokojny jakoś o to że bedzie dobrze też lubię wygrywać , nie lubie jak odbierają nam szansę na powodzenie w Ekstraklasie i nie możemy też odbierać jej Gkmowi u nas ale jestem pewien że wygramy aa im mogę życzyć powodzenia i tyle

| Odpowiedz
blokuj
beejay

No ale trochę spinki przed meczem się przyda :) Żeby weszli na obroty podobne do rewanżu z ROWem bo w Elidze każdy mecz z takim nastawieniem trzeba jechać :)

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Dla Ciebie może nie ma znaczenia czy spadniemy i pyk zaczynamy od nowa. Dla mnie ma ja nie chce żebyśmy przegrywali i spadli. Nienawidzę przegrywać a zdarza się ale bardzo źle znoszę porażki nie mam takiej mentalności. Dlatego jak spadniemy pewnie ciężko to przeżyję może nawet wpadnę w alkoholizm;) Wiec fajnie jakbyśmy nie spadli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
luisso

A gdzie tam ! W poniedziałek zjadę bo miałem małą przygodę ale już wszystko ok. Ale jutro muszę do Pragi wpaść i ogarnąć jeden temat i w poniedziałek na miejscu. W przyszły piątunio gdzieś musimy uderzyć.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

A ja właśnie pysznego porterka bałtyckiego leżakowanego w beczkach po miodzie pitnym otworzyłem :) Tak bardziej na sen bo budzik na 6:55 ustawiony :) Nawet jak RK88 będzie ostatni to i tak oglądam :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.