Wątek dotyczący artykułu

Lech - Górnik: poznaniacy ośmieszeni na własnym stadionie! Drużyna Adama Nawałki tkwi w zapaści

Obraz nędzy i rozpaczy - tylko tak można podsumować grę Lecha w meczu Górnikiem Zabrze. Poznaniacy doznali kompromitacji i przy akompaniamencie przeraźliwych gwizdów polegli 0:3.

przeczytaj cały artykuł


Robert Polaszewski

Takie beztalencie trenerskie było selekcjonerem reprezentacji. Miał najlepszą kadrę ostatnich 30 lat, a tak naprawdę ją zmarnował dochodząc tylko do ćwierćfinału ME2016. Gdyby ten trener miał pojęcie o piłce to by nie bronił 1:0 w meczu z Portugalią , a potem 1:1 licząc, że znowu los się uśmiechnie i wygra w karnych. Wtedy większość graczy reprezentacji była u szczytu formy, łącznie z Krychowiakiem, Piszczkiem i Błaszczykowskim, który dopiero po tym turnieju zaczął pikować w dół z formą (głownie przez powtarzające się kontuzje). Swoje "możliwości" pokazał Nawałka w 2018 r. kiedy kluczowi zawodnicy (Piszczek czy Krychowiak) nie byli już w takiej formie i Polska zagrała totalny piach. Nie wiem na co liczyli działacze Lecha zatrudniając za grube" pieniądze tego "fachowca". Obawiam się, że z kolejnym fachowcem Brzęczkiem, którego jedynym sukcesem było 4 czy 5 miejsce w Extraklapie z Wisłą Płock polska reprezentacja będzie się staczać po równi pochyłej czego początkiem była kiepska gra (szczególnie u siebie 2 porażki) w LE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.