Wątek dotyczący artykułu

Górnik Zabrze wydostał się ze strefy spadkowej, awans Pogoni Szczecin. Zobacz tabelę Lotto Ekstraklasy

W piątkowych meczach 26. kolejki Lotto Ekstraklasy, Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 2:0, zaś Lech Poznań został rozbity przez Górnika Zabrze (0:3). Zobacz tabelę rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

Marianek07

System działa. Pomijam, ze gramy padakę ale mimo to mamy tylko dwa punkty straty do Lechii. Reszta się nie liczy. Jak zwykle Lech się spiął na Legię i jak przewidywałem wcześniej, że przy tak grającej wygra. A potem jak po każdym zwycięstwie nad Legią przegra kolejne mecze z kimkolwiek po 3 -4 zero. A i runda mistrzowska jakby za mgłą. Po co tak się napinać co roku. Jak to powiedziała kiedyś Adrianna Biedrzyńska- ty trenuj , trenuj ciulu ty. Ja dodam - za granica nie pojedziesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodek508

Lech nie zarobi kasy na LE ( LM to za wysokie progi) więc sprzedaje mecze tym z dołu tabeli. Pieniądz nie śmierdzi ale ta nasza "ligowa kopanina" już tak. Śmieszy poziom, śmieszni gracze i śmieszni ... niestety kibice

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pawel.P

Dobrze że się przyznałeś że Legia gra taką samą PADAKĘ jak Lech,bo ta cała liga to jedno wielkie POŚMIEWISKO!!!!!Nawet gdyby Legia zdobyła (MISZCZA)to co chcą zrobić tymi kopaczami z czwartej ligi BAŁKAŃSKIEJ w LM????Rozbawiło mnie stwierdzenie że LECH się spiął na LEGIE...Jesteście najgorszymi łamagami w lidze, bo przegrywacie z zespołem z którym wygrał GÓRNIK broniący się przed spadkiem....Na miejscu LECHA dziś grałbym NARYBKIEM do końca sezonu a wszystkich zadymiarzy sprzedał albo oddał za darmo w sezonie letnim...Bierzcie przykład z AJAXU...Lech czy Legia tak jak AJAX ma DIAMENTY które trzeba OSZLIFOWAĆ a nie SPRZEDAWAĆ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.