Wątek dotyczący artykułu

F1: Hamilton wystartuje z pole position! Robert Kubica na szarym końcu

Za nami pierwsza sesja kwalifikacyjna sezonu 2019 F1. W Melbourne najszybszy czas wykręcił Lewis Hamilton. Tuż za nim do niedzielnego wyścigu wystartują Valtteri Bottas i Sebastian Vettel. Robert Kubica był ostatni, z ogromną stratą do czołówki.

przeczytaj cały artykuł


DB Magpie

No i co z tego że Kubica był ostatni?Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewał się,że jak wróci po wielu latach to nagle będzie w stanie rywalizować z najlepszymi.Same treningi nie wystarczą.Moim zdaniem R.Kubica musi niejako od poczatku " uczyć się " jazdy a przede wszystkim ścigania w F1.A najlepsze sa do tego wyścigi i bezpośrednia rywalizacja.Napewno wypadek i trudna długotrwała rehabilitacja odbiły się na jego psychice.Wogóle to chwała mu za to,że pozbierał się i walczył o powrót do F1.Ten cel osiągnął.Teraz powinien udowodnić SAM SOBIE a nie INNYM ,że jeszcze może coś osiągnąć w tym sporcie.Ale na to potrzeba czasu.Nie jednego wyścigu ale kilku lub kilkunastu a może nawet sezonu albo dwóch aby odbudował sie mentalnie i nabrał większej pewności siebie.
Tak więc powodzenia Robert i wytrwałości w dążeniu do celu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ByczaKrólowa16X

Gdyby to robił za "swoje" nie ma problemu. Ale nie robi tego za swoje. Robi to za cudze. Jak ktoś chce coś sobie udowodnić, to niech na to wykłada swoje pieniądze. Uderzenie w bandę to dowód na to, że nie powinien zasiadać w bolidzie, bo zwyczajnie, do prowadzenia bolidu jest niepełnosprawny. Wielu dziennikarzy (oczywiście w Polsce o tym nie przeczytasz), ekspertów, o tym pisało, mówiło, przestrzegało. Poczytaj sobie na anglojęzycznych portalach, co o tym myślą. Już oczekują, że Robert zrezygnuje. To były tylko "Q", a co w wyścigu? On jest realnym zagrożeniem. A to już przestaje być zabawne. Ambicje to jedno, rzeczywistość to coś zupełnie innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DB Magpie

A który zawodnik robi to za swoje? W F1 wpompowane są dziesiątki jeśli nie setki milionów.I co sami zawodnicy je wykładają ? Nie.Tylko sponsorzy więc o co kaman? Gdyby "Orlen" nie chciato by nie dał.A poza tym dla samego koncernu jest to również szansa do wejścia na salony paliwowe.Tak więc każdy ma z tego korzyść.A jak Ci się nie podoba to tankuj na Muszlece albo Statoil.Przecież nikt nie każe Ci sponsorować Kubicy i z serwisu "Łorlena" korzystać nie musisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ByczaKrólowa16X

Zawodnik klasowy oczywiście nie jedzie za swoje, bo jest kontraktowany. To oczywiste. Przypomnę, że Kubica nie wrócił na tor, nie jedzie dzisiaj w F1, z powodu talentu, ale z powodu opłaty startowej w postaci pieniędzy z Orlenu. Tak samo jak to miało miejsce rok temu i dotyczyło tego samego teamu.
Jeżeli już tak debatujesz o tankowaniu, to chcę tobie powiedzieć. że 90% stacji w Polsce działa w oparciu o Franczyzę i nie są to stacje konkretnej marki, ale działające pod ich szyldem, za wykupienie takiego prawa. Tankujesz więc u biznesmena, który podpisał umowę z Firmą Orlen, BP, Lotos... To kolosalna różnica.
I tak oto zostałeś pozamiatany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.