Wątek dotyczący artykułu

Prezes PSŻ-u zdradza kulisy sprowadzenia do siebie braci Curzytków: Byli wszędzie tylko nie w Poznaniu (wywiad)

Sprowadzenie do siebie przez Power Duck Iveston PSŻ Poznań braci Curzytków trzeba uznać za olbrzymi sukces prezesa Arkadiusza Ładzińskiego. Wcześniej więcej mówiło się o tym, że rodzeństwo może trafić do Krosna albo Lublina. - Lubimy ciszę - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Poznaniak z Gorzowa

Nie są to osiągnięcia napawające dumą, ale co w takim razie można powiedzieć o klubie z Krosna, skoro w Poznaniu szło nam bardzo przeciętnie? W Poznaniu Krosno ledwo wyszło z 30 pkt, u siebie również przegrywając. I w tym sezonie to raczej Poznań będzie walczył o awans, a nie Krosno. To nie arogancja z mojej strony, takie są po prostu fakty. Nie mam uprzedzeń, miło będzie Was gościć na Golęcinie i wygrać z Wami ponownie w sportowej rywalizacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WilQu

A jakie ma odzwierciedlenie to co powiedziałeś? Co osiągnął Poznań od swojej reaktywacji? Bo musiałem coś przeoczyć chyba. Osiągnięcia bazujesz na wygranych meczach w drugiej lidze? O Krośnieńskim klubie nie można powiedzieć nic, tak samo jak o Poznańskim, z czym do ludzi. Zero wychowanków, zero sukcesów na arenie krajowej i ten sam poziom, drugoligowy, więc co ty chcesz porównywać? To że z nami wygraliście? Nie weszliście do play-off tak samo jak my mimo że mieliście taki super skład, cudownego Bajerskiego i o wiele większy budżet, co jest bliższe klęski a nie jakiejś dumy. Lada chwila mamy nowy sezon, nowe rozdanie, my mamy nowy klub i silniejsze perspektywy z najmocniejszym składem od lat jak nie najmocniejszym kiedykolwiek. Także walczcie sobie o co chcecie, my mamy swój cel i będzie on realizowany, bez parcia na szkło. W tamtym sezonie też mieliście jechać o coś więcej a wyszła śliwka, bo gadanie jest gadaniem, a te swoje fakty zachowaj dla siebie bo nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poznaniak z Gorzowa

Chyba dotknąłem czułego punktu ;) Naprawdę dobrze życzę Wilkom, mam wiele sympatii do tej drużyny i mam nadzieję, że nie przegracie z nami w tym sezonie więcej niż 10 punktami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
WilQu

Haha czułego punktu? Tak właśnie prowadzi się rozmowę z mało inteligentnym człowiekiem który nie ma żadnych argumentów i ucina kompletnie swój punkt widzenia bo nie ma nic więcej "mądrego" do powiedzenia. Ty lepiej miej nadzieję żebyście u nas chociaż 40 punktów zrobili, haha beczka. Szkoda w ogóle wymieniać zdania z jakimś fanatykiem który uważa swój klub za bóstwo, zejdź na ziemie chłopie i jeśli chcesz z kimś poważnie dyskutować to trochę obiektywizmu trzeba nabrać.

| Odpowiedz
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Niesamowicie obiektywny komentarz, jestem pod wrażeniem ;) A jakie argumenty, wprost nie do obalenia, po prostu jestem nimi przygnieciony ;) Polecam sprawdzenie w słowniku znaczenia słowa "obiektywny" ;) Natomiast swojego klubu nie ubóstwiam. Po prostu stwierdziłem fakt, jest lepszy niż Twój. Nie ma to nic wspólnego z brakiem obiektywizmu, lub z niechęcią do Krosna. Gdy mówię, że w dzień świeci słońce, nie deklaruję tym samym, że nie lubię księżyca.

| Odpowiedz
blokuj
WilQu

To uzasadnij swój "fakt" który na dzień dzisiejszy stawiam Poznań wyżej od Krosna i sprawia go lepszym klubem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.