Wątek dotyczący artykułu

F1: nowy układ sił stał się faktem. Czołowa trójka, reszta stawki i Williams

Do tej pory dzieliło się F1 na wielką trójkę i resztę zespołów. Teraz mamy do czynienia z podziałem na czołówkę, środek stawki i Williamsa. Zespół Roberta Kubicy jeszcze bardzo długo nie będzie w stanie nawiązać walki o punkty.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

A państwowy koncern Orlen wywalił na to badziewie miliony złotych żeby Kubica wrócił do Formuły i tym samym zatuszował niesmak po słowach naszego premiera z okresu gdy był dyrektorem WBK. Żenada, niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katon el Gordo

Zgadzam się przy założeniu, że zasłużone określenie BADZIEWIE odnosi się do fatalnego produktu jakim jest model FW-42 (bo mam nadzieję, że nie do kierowcy)..... A próba wybrnięcia z żenującej i obraźliwej wypowiedzi M.M. okazała się bardzo kosztowna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Oczywiscie chodziło mi o produkt szumnie nazywany bolidem. Kierowcy a w zasadzie kierowców bo męczy sie ich dwóch, to słowo nie dotyczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.