Wątek dotyczący artykułu

F1: Robert Kubica zadowolony z wyścigu. "Jechałem uszkodzonym autem"

- Jechałem uszkodzonym autem - powiedział Robert Kubica o swoim występie w Grand Prix Australii. Polak już po pierwszym okrążeniu musiał się zameldować u mechaników, by założyć nowe przednie skrzydło.

przeczytaj cały artykuł

Maria Kowalska

To i tak nie przebije transmisji na tvpis :) komentowanie to jakas amatorka noi wyscig od 45 minuty, nigdy nie widzialem na zadnej stacji takiej sytuacji, brawo Kurski za absurdy telewizji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maria Kowalska

Bo pan "prezes K" tak ogarnął temat licencji :) wywaliczyli tylko 45 minut transmisji to jest ta cala F1 w tvpis, gdyby to bylo jeszcze pierwsze 45 minut to moze by uszlo ale on wywalczyl koncowe 45 minut hehe i sie tym szczyci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

Hahaha :D

Myślałem że to jakiś żart, ale nie …

Teraz czas na kolejne ruchy, panie K. Piłka nożna - tylko II połowa, skoki - II seria, itd. itp. Ależ to będzie rewolucja w świecie mediów :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
RobertW18

Lepszy rydz niż nic. Wiadomo, że lepiej móc oglądać całość i nie ma się co do tego "wymądrzać". Jednak wiele pojedynków piłkarskich da się od biedy właśnie tak oglądać - samą drugą połowę. Podobnie w innych przypadkach.
Natomiast chybione zupełnie by na ogół było oglądać samą pierwszą połowę zawodów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
RobertW18

"...gdyby to bylo jeszcze pierwsze 45 minut to moze by uszlo ale on wywalczyl koncowe 45 m" .
Bez głupot może. Gdyby to było pierwsze 45 m, to by tacy pisali, że rozbudza się ciekawość i potem zostawia ludzi z niczym. (Ludzie często chcą wiedzieć, czym kończy się książka, nawet jeśli początki czytają pobieżnie.)
Z dwojga złego lepiej widzieć końcówkę walki. A walka była. W wielu przypadkach różnice nie przekraczały 1s, DRS był w użyciu.
Oczywiście, na niektórych torach, może nawet na większości, wiele rozstrzyga się na starcie. Jednak nawet wtedy trudno sobie wyobrazić kończenie sprawozdania w połowie wyścigu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
grolo

Najśmieszniejsze jest to, że Kurski Jacek nie ma pojęcia, że w F1 start jest ważniejszy od mety. KAŻDY fan F1 wie, że w żadnym wypadku nie może się spóźnić na początek transmisję - na start!
W takim np Monte Carlo to praktycznie w ogóle nie ma szansy wyprzedzenia, jeśli się tego nie zrobiło na starcie czy na pitstopie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Karol Nowak

Problemy licencyjne. Gdyby miała Pani choć minimalne pojęcie o telewizji to wiedziałaby Pani, że są ograniczenia licencyjne. Prawa do F1 ma Eleven, posiada licencję na kodowany przekaz. Stawka, by móc licencję rozszerzyć jest na pewno horrendalna i nie do zapłacenia, dlatego znaleźli takie rozwiązanie. Nie jest optymalne, ale jakieś jest. A co do przytyków typu "TVPiS", mam jedno pytanie, a przed 2016 rokiem, to było "TVPO" czy "TVPSL", bo już się pogubiłem. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.