Wątek dotyczący artykułu

F1: Robert Kubica zadowolony z wyścigu. "Jechałem uszkodzonym autem"

- Jechałem uszkodzonym autem - powiedział Robert Kubica o swoim występie w Grand Prix Australii. Polak już po pierwszym okrążeniu musiał się zameldować u mechaników, by założyć nowe przednie skrzydło.

przeczytaj cały artykuł

poll

Jak można brać udział w wyścigach F1 nie mając części?Po co oni w ogóle startują,tak dla przyjemności?Trochę słaba reklama.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Majchrzak

Williams nie jest zespołem jak Red Bull, Renault czy Mercedes, bedącymi w F1 z powodów marketingowych, którzy mogą odejść w każdej chwili jak tylko przepisy przestaną im sprzyjać. Williams to zespół, który jest w F1 na dobre i na złe dla samego ścigania. Mają teraz gorszy etap i mam nadzieję, że nie zostaną przejęci przez jakiegoś marketingowca, tylko z tego wyjdą i powalczą jeszcze kiedyś o tytuł konstruktora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.