Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Zengota czuje się lepiej. Motor Lublin na razie bez nerwowych ruchów

Grzegorz Zengota złamał nogę na crossie. Żużlowiec Motoru Lublin przebywa obecnie w szpitalu w Warszawie. Od ponad tygodnia ani klub, ani zawodnik nie informują jednak o stanie zdrowia. - Na dniach on sam wszystko opowie - mówi prezes Jakub Kępa.

przeczytaj cały artykuł

mrfreeze

Podoba mi się luz panujący w Motorze. Biorą sobie Łagutę od połowy sezonu. Wypadł podstawowy zawodnik też na połowę sezonu i nic pełna wyebka, na miękko. Takich działaczy brakowało w ekstralidze gdzie tylko nerwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
krynston

Nerwy nic nie pomogą. Nie przybędzie od tego wartych wzięcia zawodników na rynku a i Zengota od nerwów Kępy nagle nie ozdrowieje. Sami twierdzicie, że nawet Greg nic nam nie da, to po co go brać? Jest inny ktoś na rynku, kto zmieniłby diametralnie sytuację? Nie. To po co się dodatkowo denerwować??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

niby wyjebka nie wyjebka a co można zrobić , ja nie jestem kibicem Ekstraklasa albo Smierć dobrze ze jest żuzel w lublinie teraz od dwóch lat i to co jest zrobione to jest wielki sukces ,nikt nam tego nie zabierze , żaden trol nas zniechęci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pz0

O widzisz? Niezbędny nam krajowy, a nie ma takiego. Więc podchodzimy do sezonu na totalnym spokoju, bez bezsensownych nerwowych ruchów w postaci amerykańca. Co jest to jest i bez najmniejszej presji, ciśnienia jazda. Żaden klub w elidze nie ma takiego komfortu jak u nas. Nikt nic nie może wymagać. Luzik :)

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Co do luzu - Leszno ma chyba większy - komfort utrzymania w lidze -pewny, mozliwość zrobienia hat tricka.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Taaaa? Większy luz? U nas 14x w palnik do przyjęcia. Ciekawe czy u was ten luz by się nie skończył po powiedzmy 4 przegranych z rzędu. Inna sprawa że to mało prawdopodobne.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Po *uj? Żeby znowu dostał sraczki i spaść z długami? Już raz nas wydymał, mamy się nadstawić na drugie dymanie? Dziękuję, wolę 1 ligę i bez długów, a za rok powalczyć o awans. Poza tym tej kasy to już raczej na amerykańca za dużo nie pozostało.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

myśle że fochy mu przeszły Greg chce ryczałtem 1.5 a mówią ze i dwie bańki bez względu na wyniki i ilośc jazdy podpiszą i co nie przyjedzie na mecz co sie już zdarzyło nieraz

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

To nie do końca prawda, bo z Dziadkiem na pozycję krajowego zawodnika w pierwszych 5 kolejkach wskakuje Lambert spod 8/16.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Trzeba być desperatem żeby na te 5 spotkań wydawać 2 baniaki na amerykańca, a i tak Lambert nie obskoczy dwóch krajowych. Dochodzi jeszcze Wiktor, ale to i tak mało. Jedyna szansa że odpali Łełek, a do tego i tak Amerykaniec jest zbędny.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Moim zdaniem nie chodzi nawet o 5 spotkań, tylko o 1 czyli mecz z GKM w pierwszej kolejce. Bo w pozostałych 4 i tak raczej nie macie szans żeby coś igrać. U siebie macie oprócz GKM tylko Leszno. A po pierwszej kolejce MM albo AJ jeśli by nie ujechał 9 pkt z bonusami, mógłby pójść na wypożyczenie.
A Dziadek na 1,5 bańki by się zgodził, za wypożyczenie AJ albo MM jakiś 1-2 stówki by wpadły, no i Dziadka punktówka zastąpiłaby punktówkę wypożyczonego zawodnika. Sumarycznie dodatkowy koszt więc by spadł poniżej bańki.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

mamy takie same szanse w pierwszym jak i w drugim i pozostałych nie przyszliśmy tu z motorynkami albo komarami żeby popatrzeć jak wielcy mistrzowie jeźdzą tylko mają walczyć o kazdy punkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cysio

Populizm. To tak jakbym powiedział, że mój Toruń ma takie same szanse na wyjeździe w Lesznie co u siebie z Motorem. Oczywista bzdura.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

nie do końca mnie zrozumiałeś , mieć za cel wygrać pierwszy mecz bo potem już nie wygramy nic uważam za bezsensowne podejscie

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

A ja uważam to za strategię. Czy dobrą, czy złą, to oczywiście rzecz dyskusyjna. Ale na obecną chwilę macie tak beznadziejną sytuację kadrową na pierwszych 5 kolejek, że nic innego nie pozostaje niż kombinowanie jak koń pod górkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tyghlon

masz racje sytuacja nie jest łatwa i pole manewru niewielkie , okres transferowy został zmarnowany i strategia na spokoj i brak rywalizacji o miejsce w składzie nie wyszło zostało tylko krzyże na kevlarach pomalować i manetki na stałe na maxa zaspawać albo banda albo zwyciestwo:)

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Przyznaję że nie ogarniam tego wywodu. Skoro dziadek za 1,5 bańki, a wypożyczenie zawodnika 0,1-0,2 bańki to jakim cudem spada koszt poniżej jednego miliona. Skoro punktówka zawodnika pójdzie w punktówkę dziadka to znaczy że punktują na podobnym poziomie więc po co dziadek? No i sam przyznajesz że tu chodzi o jeden mecz, więc wywalanie takiej kasy na jedno spotkanie jest kretyńskie.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Nie dam sobie głowy uciąć ale i na PS chyba też coś było. Jak się zgodzi na niski podpis i wyższą punktówkę to niech siadają do rozmów, jeśli chce ryczałt to nie ma w ogóle sensu podejmować tematu.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

A czy PS jest taką pewną skarbnicą wiedzy? Puka to taki drugi Ostaf. Ani jednemu nie wierzę ani drugiemu. Obaj by sprzedali matkę za odrobinę sensacji. To nie dziennikarze tylko hieny. Przypomnij sobie jak łoili na Jędrzejaku. Mnie aż na wymioty zbierało.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

No wiem, wiem. Nie zmienia to faktu, że jednak Ostaf gdzieś tam się dowiaduje. Niech ten sezon się już zacznie bo z braku tematów czepiają się wszystkiego.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Nie rozumiem,jak to Greg na jeden mecz ? A co z reszta kolejek ?To tylko mecz z GKMem sie liczy ? Nie mamy wyjscia w obecnej sytuacji .Bez Grega to nasz sklad jest tylko z zawodnikow 1ligowych.Czego mozemy wymagac od nich ?Jezeli sie powiedzialo "A" to nie ma co sie rozczulac , trzeba powiedziec "B C D"No chyba,ze poddajemy sie bez walki,to zmienia postac rzeczy.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Kasa. Budżet nie jest workiem bez dna. Nie wiem jak to wygląda, ale nie przypuszczam żeby tej kasy zostało wiele. Sporo poszło na dosprzętowienie.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

To fakt.Jak sie nie ma miedzi to na d..sie siedzi.Mnie na Gregu spcjalnie nie zalezy.Bardziej bym sie staral o Lagute od 1kolejki.Co nie znaczy,ze Greg tez by sie przydal.Wtedy nasza sila byla by duzo wieksza i bylo by pole manewru w razie co .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
luisso

A dlaczego nic mi nie napisałeś o treningu? Byłeś? Chińczyka do mnie dzwonił po próbie toru oczywiście rowerem i mówi kto ma moc ten pojedzie !!!

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Dziadek przecież zastąpi kogoś w składzie, za którego punktówkę byście bez niego płacili. Więc w rachunku dodajesz punktówkę dziadka, a odejmujesz punktówkę zawodnika, którego zastąpi. Jeśli ten zawodnik na punktówce zarobiłby 400 tys, a Dziadek 800 tys, to wymiana go na Dziadka kosztuje Was netto 400 tys na punktówce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.