Wątek dotyczący artykułu

F1: Włodzimierz Zientarski o Robercie Kubicy. "Na razie jak u Szekspira - królestwo za konia"

- Bardzo bym chciał, żeby Robert Kubica miał szansę pokazania na torze swojego talentu. Wtedy inne zespoły mogłyby zwrócić na niego uwagę. Na razie jest z nim tak, jak z Ryszardem III u Szekspira: "Królestwo za konia!" - mówi Włodzimierz Zientarski.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Gembala

Prawdziwy kibic będzie z Robertem na dobre i na złe. Dał z siebie wszystko , żeby wrócić do F1 . Nie na miejscu jest teraz krytyka !!! , a że ma taki bolid i takie warunki to jego wielki problem niezawiniony przez niego, z którym musi sobie niestety poradzić, Więcej wiary

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jJ13

A przepraszam ze spytam, co on robił cały zeszły rok? Był kierowca testowym i podobno tak mu się wspaniale z mechanikami pracuje, a tu babkus. Może troszkę winy za przygotowanie bolidu i na kubice spaść powinna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazimierz Badura

Pan Kubica jest efektem tzw. "dojnej zmiany" oraz chorych fanaberii Jacka kurskiego, który poprzez zakup praw do transmisji stara się ściągnąć widzów do TV reżimowej. Pan Kubica jedyne co ma to "nasze pieniądze" pochodzące z PKNOrlen oraz "hopla" w głowie, bo żaden normalny człowiek nie wsiadłby do bolidu F1, wiedząc że jest kaleką, który ma sprawną tylko jedną rękę. Każdy inny człowiek mający niedowład/paraliż jednej ręki byłby na rencie, ale w tym chorym państwie sponsoruje się kalekę, wsadza się go do bolidu, a to wszystko po to, żeby podnieśc słupki oglądalności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.