Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Indian Wells 2019 (Sezonowy Typerek WTA - Edycja 18/19)

Pao

Zapraszam na Typer IW 2019!!! :)Witam serdecznie wszystkich i zapraszam na piąty etap Sezonowego Typerka WTA Edycja 18/19, czyli TYPER INDIAN WELLS 2019 :) Turniej startuje 4-go marca (dwudniowe kwalifikacje), natomiast my zaczynamy zabawę od środy, 6-go marca, kiedy to rusza turniej główny. Pierwsze (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Ja z tego powodu nie mogę się przekonać do Tsitsipasa. Od początku jego pojawienia się na korcie. No nie mogę i już!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fyrda

mi on na początku nie przeszkadzał. był "normalnym" gościem. po pierwszych sukcesach trochę mu sodówka uderzyła i to widać. dobry jest, ale od pewnego czasu irytuje mnie ta jego buta na korcie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

To może ja zwróciłam na niego uwagę nieco później. Kilka jego wypowiedzi mi też nie podeszło. Gra bardzo dobrze, ale jego mowa ciała na korcie mnie irytuje. Młody Rafa też był wojowniczy, ale też miał dużo pokory, której u Tsitsi nie widzę. Ale może kiedyś mnie przekona! :)

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

Cześć....
Mnie zraził wypowiedzią, jak to dobrze bawił się w trakcie meczu z HuHu..... (pierwszy ich mecz)...
Po prostu brak jakiegokolwiek szacunku dla przeciwnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RaFanka

To nawet nie był ich pierwszy mecz, bo już grali w NextGen. Tym bardziej to było nie na miejscu. Na nextgen zniszczył słuchawki, wrzeszczał na ojca i chodził jak lew w klatce. Ja rozumiem, że prawo młodości, ale nie lubię łamania rakiet i innego wandalizmu.

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

A jeszcze nie pamiętam... Skrytykował kogoś, że stoi 8 metrów za linią końcową i czeka na jego błędy... :P
Nie da się chłop lubić i tyle...
Buta... Tak samo nie trawię Złotnika.....

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Z Dzumhurem! By mi tak o Rafie powiedział, to może się pożegnać z fanowaniem na zawsze ;) Złotnik to też miał u mnie długo krechę. Teraz już mi trochę przeszło, ale bez zachwytu.

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Tak na spokojnie, nie denerwujcie się tym, co napiszę... Jego zachowanie to szkoła PM-a, który chce aby on tak zachowywał się wobec przeciwników. Taka dodatkowa presja ;). Zmieni trenera, będzie się zachowywał normalniej...
PS Dlaczego ja to wypisuję? Nudny się już robię........... ;/

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
fyrda

strach się bać:P hejt? do tej pory miałam inne wyobrażenie o 'hejcie':) normalna, kulturalna dyskusja :)) miłego dnia! :))

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

jestem ostatnią osobą, która miałaby Cię stawiać na równi z hejterami, trollami itd. moje całe wytłumaczenie znajdziesz sama wiesz gdzie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.