Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Cugowski. Żużlowe Tango: Motor Lublin z pistoletem przy skroni. Jedna kontuzja i nie będzie składu (felieton)

- Motor musi coś zrobić. Jeszcze jedna kontuzja i cały skład się posypie. W żużlu to możliwe. Na torze nie da się przecież kalkulować. Problem jest tym większy, że pierwszy mecz z GKM-em trzeba wygrać - pisze Krzysztof Cugowski.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej TRybus

Dlaczego tak wszyscy spisują ten Lublin na spadek skoro jeszcze liga nie wystartowała ? . Fakt, że przez kontuzję Zęgoty i dostępność Łaguty od maja , sytuacja wydaje się bardziej skomplikowana . To jest sport i wiele może się zdażyć, bo i nie raz te wielkie gwiazdy z innych zespołòw potrafią zawodzić . Początek sezonu to u wszystkich jest wielką niewiadomą i wyniki bywają nieprzewidywalne, a często zaskakujące określane niespodzianką . Na obecną chwilę to są 3 wyjścia ( może i więcej ) .
1 . Jechać tym co się ma i będzie to co będzie .
2. Brać Grega puki wolny i np Wrocław go nie zwinie.
3. Za kasę na Grega ( a nie mała ) dosprzętowić chłopakòw w sprzęt E Lipowy od typowego tunera nawet na klub . I Lampart i Miesiąc jeździć potrafią i się z nim jeszcze dostroją puki jest czas . Zazwyczaj na pierwszy rzut oka widać ròżnicę w sprzęcie między ligami u zawodnikòw , a następnie talent i umiejętności w wyszkoleniu, patrząc przez pryzmat ròżnych zawodnikòw z ròżnych lig na jednych zawodach .
To moja opinia i nikt z tym się nie musi zgadzać .
Można nic nie robić , albo robić coś tym, czym się dysponuję. Trzymać się Motor i nie poddawać .Wszystkiego nie wygracie, ale wygrać to i tyle , by się utrzymać w E Lipie .Pozdro .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej TRybus

Jakby rybak przejmował się drobnicą to by tylko sardynki łowił.
Przeczytałem te jego boskie posty i chyba faktycznie ma coś wspòlnego z księdzem proboszczem . :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haszmen

Synu, ja wnuki mam w Twoim wieku. Jestem pionierem Gorzowa i na torze przy ul. Śląskiej oglądałem w 1949 roku w barwach Stali: Stercela, Reczyńskiego, Cichockiego na własne oczy. W 1946 roku odbudowywałem i rozminowywałem Gorzów po wojnie.
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Andrzej TRybus

To ciesz się z emerytury i baw wnuki .Amen .
I gratulacje za długowieczność, bo ja jestem rocznik 66 . Czyli jak masz wnuki po 50 tace to spoko masz ponad 100 lat .
I synu to zwracaj się do swojego syna nie do mnie . Pozdro .

| Odpowiedz
blokuj
Andrzej TRybus

No to masz zajęcie i wyzwanie przed sobą .
, i moim ojcem nie jesteś to odpuść sobie zwracanie do kogoś przez - synu.
No chyba, że do własnego , bo kultura i obyczaj do nieznajomego , nakazuje inną formę jak już musisz .

| Odpowiedz
blokuj
Brakujaca Noga

To kuternoga jest. Normalnie nigdy byl takiego nie ruszyl ale to jest wyjatkowo podle indywiduum. Nie ma litosci dla smiecia. A jak toto sie wyrywalo do bitki swego czasu.. smiech na sali ;DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Brakujaca Noga

To niewiele da, dzis jest Haszmenem,, wczoraj byl Ruskiem1985 a jutro bedzie Czymstam z Lubniewic. Nazywaj go po imieniu-KUTERNOGA-predzej czy pozniej zaleje smiecia krew ;D
Ja sie super bawie jego kosztem, beka stulecia ;DDD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.