Wątek dotyczący artykułu

Coming-out Katarzyny Skorupy. "Jestem lesbijką i nie zamierzam robić z tego tajemnicy"

Zdjęcie Katarzyny Skorupy całującej Paolę Egonu, opublikowane na łamach La Gazzetta dello Sport, wywołało falę spekulacji na temat orientacji seksualnej zawodniczek. Polka w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" rozwiała wszelkie wątpliwości.

przeczytaj cały artykuł

Elzbieta Tatar

Rób co chcesz nie obchodzi mnie to żyj z kim chcesz ,ale po co ogłaszają światu ?musialas mniec ciężkie dzieciństwo lub straszne życiowe przejście,ze robisz takie rzeczy nie przenoś tylko chorób

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WPjestglupie

Homoseksualizm jest rodzajem choroby, a dokładniej zaburzeniem. Parafilią mówiąc inaczej, w świetle naukowym nie różni się niczym od pedofilii czy zoofilii. To że został powykreślany z kategorii naukowych takich jak DSM chociażby, nie zmieni tego. Nie hejtuje tu nikogo czy niczego, ale bądźmy uczciwi wobec wszystkich, nie jego wina że się taki czy inny urodził i co go "kręci".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Elzbieta Tatar

Homoseksualizm nie jest choroba ,ale jest zaburzeniem to nie mój wymysł tak sądzi większość naukowców ,ale nie wiem czemu ogłaszać to światu homoseksualizm został uznany w 1990 !znam jedna panią premier nie polska ,co do dzieci małych mówiła nie wstydźcie się bawić i kochać in aczj ja jestem matka babcia trójki wnucząt a teraz jestem lesbijka ,pytam czy ta “naturalnosc lesbijska”posiadla juz w dniu urodzenia ...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.