Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Indian Wells 2019 (Sezonowy Typerek WTA - Edycja 18/19)

Pao

Zapraszam na Typer IW 2019!!! :)Witam serdecznie wszystkich i zapraszam na piąty etap Sezonowego Typerka WTA Edycja 18/19, czyli TYPER INDIAN WELLS 2019 :) Turniej startuje 4-go marca (dwudniowe kwalifikacje), natomiast my zaczynamy zabawę od środy, 6-go marca, kiedy to rusza turniej główny. Pierwsze (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

to mi przypomina finał RG z Jelenką. Też jej wszystko wychodziło z Simoną, a gdzie teraz jest? Poczkajmy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

Ogladałes ten finał? To zupelnie inny styl gry niz Ostapenko... Nie tylko sila. Ona mysli na korcie. Poza tym Jelena cos tam jeszcze wygrala po tym RG. Ten sezon ma slaby... O Osace tez takie byly sceptyczne glosy po Us Open. I co ? zgarnela z marszu drugiego szlema.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Jakbym nie oglądał, tobym nie był tak wpieniony. :P Co za pytanie w ogóle? ;) Jak można nie oglądać finału Indian Wells? :P

| Odpowiedz
blokuj
Juliaa

hahahha... No bo porownales ja do Jeleny. Szczerze myslałam, ze to wlasnie taki styl gry przed meczem finalowym. Ja sie dzis pozytywnie zaskoczylam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hippekk

Widziałem w całości jej pierwszy mecz, jest kompletna. Ale niestety konstrukcja nie będzie sprzyjała sukcesom. Musi się wycieniować... U Aryny lepiej, a najlepiej u Markety ;)

| Odpowiedz
blokuj
Juliaa

Dzisiaj widzialam ja po raz pierwszy na korcie. I powiem Tobie, ze z tych mlodych najbardziej odpowiada mi jej styl gry. Tez sie boje o kontuzje... Oby miala madrych ludzi kolo siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hippekk

Mi też chodziło o to, że ten finał był pierwszym meczem z udziałem Bianci (Bianki?), który oglądałem w całości, wcześniej tylko fragmenty, nie widziałem nawet całego z Eliną. Jej gra robi wrażenie, dziewczyna myśli na korcie. Można sobie także żartować z jej medytacji, ale takie techniki ogromnie dużo dają (jak widać). Ten turniej oglądałem najbardziej pod kątem Markety, szkoda mi, że odpadła na poziomie ćwierćfinału... Ciekawie się robi, bardzo ciekawie. :)

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

O ile wystąpi. To bardzo prawdopodobne co piszesz.
Gratuluję Ci prowadzenia w RO!!! No ale mam znajomości!
I sama wskoczyłam do ósemki! ;-)

| Odpowiedz
blokuj
L.

Z otwieraniem szampana poczekam na zatwierdzenie przez Toma. Cos nie chce mi sie wierzyc, ze moje czary "na szybko" sa az tak skuteczne.
Ps. (Serio)- wczoraj rzucilem 36 vamosow w myslach dla Roga :)))

| Odpowiedz
blokuj
krnąbrny drwall

Medytacje pomogły Biance w wygraniu IW, także Tobie El Joginie w objęciu prowadzenia w RO (nie dziękuj za rady :p ;)), gratki!
Ale strzeż się, bo w tabeli RO ścisk jak w autobusie w godzinach szczytu - wielu czyha na okazję do strącenia Cię z tronu ;))) Już w Miami spodziewam się pięknej rywalizacji o zwycięstwo etapowe jak i o pozycję lidera RO :)
> Wszystkim życzę pomyślnych typowań w Miami! :)))

| Odpowiedz
blokuj
L.

Racja. Mimo wszystko musze Ci podziekowac, bo gdybys nie napisal o tej medytacji to postawilbym na Angie.
No... Co to za lider bez wygranego trudnieju? "Falszywa jedynka", jak przez jakis czas Szymona. Musze sie spiac i wygrac cos w najblizszym czasie bo slabo to wyglada. Miami odpada, dla Rafy i jego fanow to nie jest najlepsze miejsce. Moze na maczce cos ogarne? Jak na Rafana przystalo..

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Zaproponowałem u Marty 8 par, z tego 7 zapasowych na 1R Miami. Jutro o 15.00 pierwsze mecze, czakamy nz szablon Marty. Pozdro :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.