Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Skwierawski: Jest wesele, a może być pogrzeb (komentarz)

W poniedziałek selekcjoner reprezentacji Polski świętował urodziny. To może być dla niego ostatni powód do radości. Jeżeli kadra będzie grała tak jak jesienią, Jerzego Brzęczka czeka trenerski pogrzeb.

przeczytaj cały artykuł


Dariusz Baranowski

Domyślam się. Jednak PZPN to nie partia PiS, gdzie ogółem rządzi jeden karakan trzymający na smyczy ogromną ilość pachołków. Decyzja o wyznaczenie na tak prestiżowe stanowisko musiała być poparta wewnętrzną dyskusją, oraz głosowaniem. Chodzi Mi głównie o aspekt odpowiedzialności i uczciwości. Bo jeśli wszyscy wiedzieli , że p. Brzęczek nie podoła zadaniu, dlaczego mimo to został wybrany na to stanowisko? I jeszcze jedno. Nie występuję przeciwko p. Brzęczkowi, obecnemu trenerowi Kadry Narodowej. Bo w imię zasady "nie ważne jak zaczyna, ważne jak skończy", zatem , ujmując ostatnim zdaniem. Jeśli sobie nie poradzi i wyjdzie z tego wielka "klapa" z odwiecznym kawałkiem śpiewanym przez kibiców "Nic się nie stało...... " Ze stanowiska nie powinien odejść jedynie p. Brzęczek, ale także Te osoby które zaproponowały i zatwierdziły nominację bez względu na status i stanowisko w PZPN.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.