Wątek dotyczący artykułu

Falubaz zniknie z nazwy klubu żużlowego? Klub nie porozumiał się ze spółką Falubaz Polska SA

Nie ma porozumienia między spółką Falubaz Polska a klubem żużlowym Falubaz Zielona Góra. Adam Goliński, prezes tego drugiego Falubazu zapowiada jednak, że nie odda nazwy, która jest kojarzona przede wszystkim z żużlowym klubem.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Petrus

Szefowie firmy zajmującej się produkcją maszyn i sortowaniem odpadów
Przeczytałeś cały artykuł? Gdzie pisze o produkcji odpadów?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Tak, przeczytałem cały, a ty Piotrusiu przeczytałeś cały? Poza tym oni się zajmują produkcją maszyn do sortowania odpadów, a nie sortowaniem.
Gdzie pisze o produkcji odpadów? Trzeci akapit. Poza tym nie trawię gadki z tobą. Nie trawię takich cwaniaczków. Pięknie się przechwalałeś jak to zasuwałeś bodaj BMW i jak posuwałeś panienki. Z zerami raczej nie dyskutuję. Dla mnie to klasyczny przypadek przychlásta. Możesz mnie blokować, zgłosić post, mam na to wywalone. Zbyt mały jesteś żeby się tobą przejmował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
pz0

Wiem że masz problemy ze zrozumieniem. Napisałem RACZEJ a nie NIGDY. Z mojej strony wystarczy tej dyskusji. Jest zakonczona mały Piotrusiu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
AVE STAL

Producent odpadów i maszyn mógłby stwierdzić, że klub godzi swoim działaniem w ich wizerunek albo robi im złą reklamę wynikami i żużlowa drużyna zostanie bez Falubazu w nazwie...... Ty przeczytałeś?? Adios

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.