Wątek dotyczący artykułu

Falubaz zniknie z nazwy klubu żużlowego? Klub nie porozumiał się ze spółką Falubaz Polska SA

Nie ma porozumienia między spółką Falubaz Polska a klubem żużlowym Falubaz Zielona Góra. Adam Goliński, prezes tego drugiego Falubazu zapowiada jednak, że nie odda nazwy, która jest kojarzona przede wszystkim z żużlowym klubem.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Łódź

To są bezmyślne osobniki do których nic nie dociera. Do dzisiaj nie usunęli mojego konta i moich danych. Chyba tylko sąd został , bo nic innego do nich nie dociera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Mi konto wywalili, ale danych nie chcą usunąć.
Mam nadzieję że Ostaf w końcu będzie miał ciepło. Już w komentarzach widać że niektórzy uważają Falubaz za sortownię. A on coś majaczy o działaniu klubu żużlowego na szkodę w wizerunku spółki :) Dzisiaj wyrządził im więcej szkód wizerunkowych jak klub żużlowy w całej historii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.