Wątek dotyczący artykułu

Falubaz zniknie z nazwy klubu żużlowego? Klub nie porozumiał się ze spółką Falubaz Polska SA

Nie ma porozumienia między spółką Falubaz Polska a klubem żużlowym Falubaz Zielona Góra. Adam Goliński, prezes tego drugiego Falubazu zapowiada jednak, że nie odda nazwy, która jest kojarzona przede wszystkim z żużlowym klubem.

przeczytaj cały artykuł

Maciek Ślązak

A czy można zmienić nazwę na ****Falubaz*** ze złotymi gwiazdami, symbolizującymi liczbę MP ? W miarę zwiększania liczby tytułów liczba gwiazd by wzrastała np po MP nr 8, nazwa zmieniona by była na ****Falubaz****, po nr 9 *****Falubaz**** itd ... nie wiem czy to dobry pomysł, ale jak ta sortowania z klubem o nazwę jednak wygra, to jak sobie z tym poradzić ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
pz0

Nie przejdzie. Ja bym się tam na miejscu Zielonej nie przejmował i wrócił do prawdziwie historycznej nazwy "Zgrzeblarki". Kopanie się w sądzie nie jest chyba najlepszym pomysłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.