19 marca, 17:00

2 : 3
Relacja

kristobal

gdyby przed dwumeczem z Zenitem ktoś napisał, że w tej rywalizacji będzie rozegrana maksymalna możliwa liczba 11 setów, to wszyscy popukali się w czoło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kristobal

nie tyle rzadko, co Zenit Kazań to aktualny mistrz Europy, który niepodzielnie rządzi w Europie od lat, a ostatni mecz przegrał w Lidze Mistrzów bodajże w 2016 roku u siebie.. ze Skrą Bełchatów. I dziś Trefl pokonał Zenit jako pierwsza drużyna w Europie od lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
stachu76

To pomimo wszystko są powody do radości , a takie coś jak złoty set to jest tylko w Lidze Mistrzów czy w innych rozgrywkach także ?

| Odpowiedz
blokuj
kristobal

wszystkie europejskie puchary w siatkówce są tak rozgrywane w fazie pucharowej, gdy drużyny po dwumeczu mają tyle samo dużych punktów, tzn.
3 punkty za wygraną 3:0 i 3:1 - by doszło do złotego seta musi być 3:1 i 0:3 lub 3:0 i 1:3, bądź 3:0 i 0:3, czy też 3:1 i 1:3
2 punkty za wygraną 3:2 - by doszło do złotego seta musi być 3:2 i 2:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.