Dyskusja

"Druga połowa". Lewandowski musi odejść z Bayernu. "Widać frustrację. Otoczenie go męczy"

- Od pewnego czasu jest już "ten czas", w którym Robert Lewandowski powinien zmienić klub - mówi Daria Kabała-Malarz. Goście Michała Kołodziejczyka w "Drugiej połowie" zgodzili się, że najlepszy polski piłkarz powinien opuścić Monachium.

obejrzyj wideo

Michał Kuty

Gdzie? To ja się zapytam inaczej który klub ma napastnika który strzela co sezon po 30 bramek i nie liczmy jednego sezonu i nie wliczajmy Messiego i Ronaldo to odpowiedź będzie szybka . Rozumiem można go nie lubić choć nie wiem za co nie lubić ale to już taka mentalność choć prawdę mówiąc to już takiego napastnika mieć nie będziemy i nie mieliśmy nigdy . Sam wszystkiego nie zrobi nie ma odpowiednich partnerów bo Bayern szczędzi grosza i niestety jest do tyłu przed paroma klubami gdzie nie szczędzi się na transferach . A propo wieku to nie ma znaczenia gdy ktoś dba o formę taki Ronaldo i Messi to i do 50 będą grali A w naszej lidze to i z 70 . Ja na jego miejscu też byłbym wkurwiony bo ribery i roben to już trochę za mało żeby nic się o LM Muller też jest słaby A gwiazd w tej drużynie nie ma nawet nie ma kogoś kto by się wyróżniał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcinowiec

Lewandowski jest przereklamowany, poza 2013 rokiem nic nie osiągną wielkiego. Bayernowi nie pomógł w Lidze mistrzów ani kadrze nie pomógł w wielkich turniejach. Spójrzmy : Bayern przed Lewandowskim był trzy razy w finale Ligi mistrzów (2010-2013) natomiast za Lewego ani razu (bo mistrzostwo kraju to norma.) Reprezentacji tak samo nic nie dał poza golami w eliminacjach .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.