Wątek dotyczący artykułu

Znamy awizowany skład Motoru na sparing z Unią Tarnów. Powrót Grigorija Łaguty

W najbliższy piątek Unia Tarnów podejmie na własnym torze Speed Car Motor Lublin. Poznaliśmy awizowany skład gości na ten sparing.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
lamotte picquet

Wiem, nie da się nie zauważyć. Chyba mają na Ciebie oko. Wkurzał mnie jak po Motorze. Niestety ale konkurencja dla SF czyli Przegląd sportowy też nie lepszy. Portal na Z też do mnie nie przemawia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Brakujaca Noga

Cenzura trzyma reke na pulsie... p.moderku my tu wreszcie na spokojnie, bez hejtu gadamy, chwasty wyrwane a wy nas w twarz??
Podlosc ludzka nie zna granic.. ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Użyłem słowa Ostafiński, więc post do dogłębnej analizy. Tutaj nie mogę napisać złego słowa na tego gościa. Jak im coś nie pasuje to wywalają mi konto. Działam na Ostafa jak płachta na byka. I szczerze mówiąc cieszy mnie to :)
Spadam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.