Wątek dotyczący artykułu

Zofia Klepacka chciała uderzyć w środowisko LGBT. Szybko wyłapano jej wielką gafę

Słowo "gender" stało się tematem numer jeden po najnowszej wypowiedzi Zofii Klepackiej. Sportsmenka myślała, że to trzecia opcja do zaznaczenia w polu "płeć", a wygląda na to, że jest zupełnie inaczej.

przeczytaj cały artykuł


grolo

Niedawno skompromitował się nowy Rzecznik Praw Dziecka - w oficjalnym piśmie do Rzecznika Praw Obywatelskich powtórzył za oficjalną propagandą zarzuty w/s Warszawskiej Karty LGBT+ . Okazało się, że nie zna konstytucji a cytatów w publikacji WHO, na które się powoływał .. nie ma. Poza tym standardy WHO to nie gotowe lekcje, a jedynie wskazówki.
Ani Deklaracja ani Karta niczego dzieciom ani rodzicom nie narzucają. Zajęcia mają dotyczyć dzieci w wieku szkolnym ( a nie 0-4 lat !). Są dobrowolne i mają się odbywać za zgodą rodziców.
Tak więc poczciwa Zosia "dobrze chciała" ale się nie dowiedziała :))) I to ją nawet bardziej kompromituje niż nieznajomość podstawowego angielskiego, który to język jest dla żeglarzy wręcz nieodzowny.
PS.
Szczegóły znajdziesz (jeśli zechcesz) w artykule pt "Rzecznik Praw Dziecka napisał do Bodnara ws. "ideologii" w Karcie LGBT+. Przytoczył nieistniejące cytaty". Naprawdę warto poznać fakty. A nie interpretacje faktów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Mind Crawford

Nikt jej nie znaju to chciała się wypromować na modnym temacie.
Wyszło średnio i już przeprosiła za swoje słowa a przy okazji ośmieszyła się w "mocnym" wywiadzie dla brukowca. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.