Wątek dotyczący artykułu

W Zielonej Górze osiągnęli przedsezonowy cel. Falubaz z nową nazwą!

Zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA zrealizował przedsezonowy cel, jakim było pozyskanie sponsora tytularnego na rozgrywki PGE Ekstraligi 2019. W tym roku drużyna z Winnego Grodu będzie startować pod nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Zapomnij. Do czasu normalnej moderacji nie będzie żadnych zmian. Moderacja z kolei nie będzie normalna póki naczelnym jest Ostafiński, bo wyzywanie i nienawiść generuje dodatkowe kliki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hexe

Ostafiński niech się lepiej zajmie stroną informatyczną, jest taki syf, ze wstyd dla portalu. Żenada, że nie potrafią ogarnąć tego aby z fona można było pisać pod artykułami i pod relacja. Od 2 tygodni mam problem, cztery maile wysłałam i zero odpowiedzi. Pocisne mu w końcu na fb, bo widać, że innej drogi nie ma, żeby dotrzeć.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hexe

Ja tylko z kokpitu mogę odpowiadać. Jestem tak bojowo nastawiona, że nie będę w słowach przebierac.

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

A spróbuj się wylogowac, zamknąć wszystkie okna syfów i zamknąć przeglądarkę w pamięci, później otwórz przeglądarkę jescze raz i wejdź w jakiś temat i zobacz czy wtedy będziesz mogła się zalogować, mi to pomagało

| Odpowiedz
blokuj
Hexe

Myślałam o tym ale się boję, że już w ogóle nie uda mi się z fona na syfy zalogować i nawet z kokpitu pisać nie będę mogła.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.