Dyskusja

"Druga połowa". Gorąca dyskusja o LGBT w sporcie. "Jestem zażenowana postawą Klepackiej"

Karolina Hytrek-Prosiecka była gościem kolejnego odcinka "Drugiej połowy", czyli programu Michała Kołodziejczyka. Była dyrektor komunikacji Ekstraklasy skrytykowała Zofię Klepacką za jej wypowiedzi atakujące środowiska LGBT. 

obejrzyj wideo

hack

Pani Prosiecka chyba nie rozumie co powiedziała Klepacka. Nie atakowała LGBT bezpośrednio, tylko Trzaskowskiego za promocję i wspieranie zboczeńców. Chcą niech się kołtunią, ale we własnych mieszkaniach, a nie wylewają się na ulice dużych miast przy poklasku lewackich polityków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomik1980

To nie są zboczeńcy tylko normalni ludzie tyle, że o innej orientacji i co Ci do tego kto z kim i jak. Orientacja nie ma nic wspólnego z tym czy człowiek jest dobry czy zły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
hack

Światły człowieku, UE uznała, że ślimak jest rybą (na rzecz Francji), marchewka owocem (Portugalii), ogórek lub banan nie może być zakrzywiony o 10% więcej niż jego długość (bardziej zakrzywiony nie jest tym czym jest?), pomarańcza nie jest pomarańczą o ile nie pochodzi z Hiszpanii itd. Cóż, ja jestem nadal głupi, bo marchewka to warzywo, pomarańcza jest pomarańczą, chory jet chorym, nawet jak się tego nie leczy (AIDS, ADHD, SM, ZA, HSCR, Alzheime, Parkinson itd). Kilku ciepłych panów z APP w 1975 r postanowiło, że to już nie choroba(bo siebie musieli by uznać za chorych?), więc mam uznać za normalność zaburzenie rozwoju na poziomie chromosomalnym (nie zagrażające życiu nosiciela), sprzeczne z podstawową funkcją każdego gatunku, czyli przedłużenie jego istnienia? Co miesiąc widuję dzieci z zaburzeniami genetycznymi, których się nie leczy, można z nimi egzystować, żyć, tak jak z homoseksualizmem, więc mi nie mów, że jak czegoś się nie leczy, to to coś jest normalnością i nie jest chorobą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.