Dyskusja

"Druga połowa". Gorąca dyskusja o LGBT w sporcie. "Jestem zażenowana postawą Klepackiej"

Karolina Hytrek-Prosiecka była gościem kolejnego odcinka "Drugiej połowy", czyli programu Michała Kołodziejczyka. Była dyrektor komunikacji Ekstraklasy skrytykowała Zofię Klepacką za jej wypowiedzi atakujące środowiska LGBT. 

obejrzyj wideo

Bogdan Nie

Uważam że nie może być że np ESKIMOSI /przepraszam eskimosów / będą mieć w Polsce większe prawa niż ja tu żyjący czy sasiadka przepraszam o ciemnej skórze , bo maka Polka a ojciec przyjechał z Afryki i tu zyje od 40 lat.
Jeżeli ktos chce mieszkać ,żyć razem z kolega czy koleżanką tej samej płci proszę bardzo.
Mogą żyć razem , nawet uprawiać jakiś seks . Sąsiadka inna jest starsza panną ma 7 psów , jej zycie jej wybór.
Tylko NIE MOGĄ MIEĆ CI CO TAK ŻYJĄ , większych praw niż inni, bo są tej samej płci , nie można zabrać dziecka dla wielodzietnej rodziny i dać dwóm panom BY MIELI.
Nawet popieram by takie pary miały prawo do zawierania małżeństw, do prawa dziedziczenia .
Proszę bardzo . Tylko bez przywilejów ,bez pierwszeństwa . Bez mieszania w to INNYCH.
Wg mnie do seksu służą pewne narządy, jak kran do lania wody , korek do spuszczania . Robienie z korka spustowego zlewu kranu , to nie rzecz normalna !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.