Wątek dotyczący artykułu

Tadeusz Zdunek chce mocno rozwinąć Wybrzeże. Organizacyjnie jest w połowie drogi

W ostatnim czasie Zdunek Wybrzeże przekroczyło po raz pierwszy w historii gdańskiego żużla liczbę stu sponsorów. Niemal każdego dnia klub ogłasza nowe podmioty wspierające. Tadeusz Zdunek ma długofalowy plan na rozwój.

przeczytaj cały artykuł


WyGda

To, co robi prezes Zdunek powinno być wzorem do naśladownictwa dla innych ośrodków żużlowych, bo opieranie się na 1-głównym bogatym sponsorze (w przypadku zaniechania przez Niego sponsoringu) doprowadza/doprowadzić może Kluby nie tylko do spadku, ale także zagląda Im w oczy nawet widmo bankructwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
b40sw

Dokladnie tak jak piszesz. Widzimy po Rzeszowie czym jest 1 "wielki" sponsor. Male firmy z danego miasta powinny sponsorowac kluby do kupy. Np. jeden za 25.000 inny za 10.000 a jeszcze inny tylko za 1.000 rocznie. Ale wspolna odpowiedzialnosc i parcie na rozwoj, a nie jeden szalony pseudobiznesmen, ktory na wariackich papierach prowadzi klub bo mu sie wydaje ze "ja se jestem wsiok, ale tesz umim" i potem efekt taki ze jakis klub znika z mapy.
Jesli jest tak jak pisze w artykule ze Zdunkiem, to jest to wzor do nasladowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.