Wątek dotyczący artykułu

Speed Car Motor Lublin zaprezentuje się kibicom. Znamy datę spotkania

Po 24 latach Motor Lublin powraca do najwyższej klasy rozgrywkowej w polskim żużlu. W związku z tym właściciele klubu postanowili zorganizować prezentację zawodników. Impreza odbędzie się 27 marca.

przeczytaj cały artykuł

pz0

kurcze, 27 mam na 18 do roboty.
Nadal pozom dziennikarstwa na SF jest miażdżący:
"Kibice wykupili już niespełna 5000 karnetów"
Niespełna 5000 to chyba słabiutko. Michaś chyba powinieneś tam zamiast słówka "niespełna" użyć słówka "niemal", "blisko" czy coś w tym stylu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Ciekawostka, ze to ten sam Michal, który współprowadzi 5:1 :)
A co do terminu, to najgorszy z możliwych dla mnie. Na ten sam dzień i godzinę kupiłem już bilety na Paczesia :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Ten sam Michał. A pz0 ma rację, tam powinno być słowo o znaczeniu pozytywnym, bo negatywne nie pasuje do kontekstu i tego, że ta ilość jest duża a nie mała. Tam powinno być "prawie". A 27.03 18:30 mam wizytę z młodym u lekarza wiec du.a blada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.