Wątek dotyczący artykułu

Czy Motor jest w stanie pokonać GKM bez Zengoty? Ekspert wierzy w beniaminka

Motor Lublin już w inauguracyjnej kolejce stanie przed trudnym zadaniem. Eksperci twierdzą, że jeśli beniaminek chce się utrzymać, to obowiązkowo musi pokonać u siebie MRGARDEN GKM Grudziądz. Czy to jest możliwe bez Grzegorza Zengoty?

przeczytaj cały artykuł

pz0

To już nie jest zadziwiające. To już standard na SF. Napisałem żeby olać tego brązowego i nie dyskutować to moderatorzy wywalili. Ten szajs zostaje. Jak widać redakcja promuje kłótnie, bajzel, miernotę i nienawiść na forum, bo generuje kliknięcia. Moderatorzy i redakcjo, wasze działania są poniżej żenującego poziomu. Tylko kliki, kasa, reklamy.
Ok, mam lekarstwo na waszą obrzydliwą zachłanność.
===
Nie wyświetla mi się ani jedna reklama na SF. Ręcznie napisane filtry i działa bez pudła. Chce ktoś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Czy to cię zaskakuje? Mi się już pisać odechciewa.
Jeśli chodzi o skrypt to daj link, ale pod jaką przeglądarkę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

ok, podrzucę, ale nie teraz. pchnę ci na tablicę. to pod Adblock, ublock kto podobne. na najpopularniejszych przeglądarkach działa. łącznie z ukrywaniem obecności blokera. W każdym razie na SF spisuje się wyśmienicie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.