Wątek dotyczący artykułu

Znamy pełną obsadę Memoriału Tomasza Jędrzejaka. Nie zabraknie gwiazd

Poznaliśmy pełną obsadę Memoriału Tomasza Jędrzejaka, który 31 marca zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. W zawodach wystartuje ośmiu żużlowców Betardu Sparty oraz ośmiu zawodników innych klubów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
SlavkoR

Nie p...dole i nie płaczę, chłopcze, tylko pytam. Masz wiedzę o tym że ktoś został oszukany i zgłosił to do prokuratury?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Slavvko

Czy sie zgrywam? Raczej zastanawiam sie czy zamawiajac transport do Francji, płacąc kierowcy kwote za przygotowanie transportu zaplacilbys jego zonie za kilometrowkę kierowcy ktory w niemczech powiedzialby ci ze dalej nie jedzie, zostawia w kraju zone i dzieci i znika?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

serio się zastanawiasz !? To teraz pytanie ode mnie.. Pracujesz w jakieś firmie ,pracodawca zalega ci z wypłatą za kilka miesięcy. ty umierasz.. Co z twoimi zaległymi pensjami !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Slavvko

Naprawde serio. Bez obrazania kogokolwiek. Odpowiedz mi wpierw na którekolwiek z moich pytań bo jeszcze na żadne nie odpowiedziałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

Skoro kolega z Wrocławia wyjaśnił ci wszystko, to teraz zdradź tajemnicę. Zgrywasz się !? Jesteś samotny i chcesz ,żeby ludzie do ciebie pisali !? Czy masz psychozę !?

| Odpowiedz
blokuj
milo82

Ja ci odpowiem. Po pierwsze w Polsce najbliższa rodzina dziedziczy po śmierci majątek jak i długi. Po drugie sam dyzma przyznał ze nie rozliczył pieniędzy które zawodnik zarobił na torze co za tym idzie ta kasa należy się wdowiej jak psu miska. Śmieszy mnie tez twoja wypowiedz o kierowcy czyli jak firma cię dyma i nie płaci to ok, a ty masz za darmo dalej tyrać? Jakoś Greg jak tylko nie dostał kasiorki na czas to zlał nawrockiego( specjalnie z małej litery) ciepłym moczem. Pomyśl następnym razem to nie boli

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
hmm

https://sportowefakty....-byl-szybs

pod tym artykułem ktoś z Lublina wypunktował pare CIEKAWOSTEK

paweLbn 03-08 00:11
Kalendarium Pana Nawrockiego, dla uniknięcia wątpliwości podaje tylko treść artykułów na portalu SF. Oczywiście, nie odpowiadam za wiarygodność, to już kwestia tego jak kto zrozumiał i zapisał słowa Pana Nawrockiego. Zwracam uwagę ile zaprzeczeń, głupot i niespójności jest tylko w tych wskazanych cytatach:
03 Października 2017, 21:15 - https://sportowefakty....cie-wywiad
U mnie zawodnicy będą spotykać się regularnie. Co jakiś czas wynajmiemy sobie hotel i będziemy organizować 3-dniową integrację. Zawodnicy powinni razem chodzić na piwo, na dziewczyny i wtedy mamy zupełnie inną atmosferę w zespole.
chciałbym też zorganizować cykl turniejów Golden League. Zafundujemy kilogram złota i niech zawodnicy się o to ścigają.
[dop. aut. póki co mamy zapowiedź turnieju o wyższej nagrodzie, z ogłoszonymi 16 zawodnikami z 20 i niewiadomą co do lokalizacji 2 z 5 turniejów, w tym zaplanowanego na 31 sierpnia].
13 Listopada 2017, 10:20 - https://sportowefakty....zed-meczem

Nowy właściciel Stali Rzeszów wymyślił, że każdy zawodnik otrzyma przed meczem kaucję, która będzie zabezpieczeniem jego punktowej zdobyczy. Wysokość kaucji będzie uzależniona od klasy sportowej i punktowej zdobyczy z poprzedniego sezonu. Biznesmen Ireneusz Nawrocki wstępnie szacuje, że żużlowcy otrzymają od 10 do 20 tysięcy złotych.
Zawodnicy nie będą po meczach rozliczani z kaucji. Otrzymają premie za zdobyte punkty według ustalonego wcześniej taryfikatora. Natomiast kaucja przejdzie na kolejne spotkanie i ponownie będzie pełniła funkcję zabezpieczenia potencjalnej zdobyczy.
15 Listopada 2017, 15:06 - https://sportowefakty....kalkulowal
Przy budowie drużyny Ireneusz Nawrocki nie kalkulował pieniędzy. Nowy właściciel Stali Rzeszów sam nie wie, ile kosztował go skład na przyszły sezon. - Ja nigdy nie liczę. Ludzie pytają mnie, ile kosztowały mnie moje inwestycje, ale ja tego nie kalkuluję. Mam pieniądze, to się nimi dzielę.
24 Listopada 2017, 13:15 - https://sportowefakty....ie-wyrzuca
Nie jestem wariatem, a każdą wydaną złotówkę oglądam dwa razy - twierdzi biznesmen
I w żadnym wypadku nie przepłacam - dodaje, chwaląc się, że pozyskał zawodnika, któremu inny klub oferował 80 tysięcy za podpis i 1200 za punkt, dając mu 15 tysięcy za podpis, nowy silnik i 1200 za punkt.
[dop. aut. regulamin od jesieni 2015 roku wskazuje, że w 2 lidze maksymalna stawka to 650 zł/pkt]
13 Grudnia 2017, 07:30 - https://sportowefakty....200-euro-e
Wbrew temu, co niektórzy mówią i piszą, ja nie szastam pieniędzmi. Ciężko pracuję na każdy grosz. Mam też zasadę, że nie wspieram się kredytami. Jak są potrzebne fundusze, to albo płacę sam, albo biorę pożyczkę od osób prywatnych. Z bankami nie robię biznesów. Jak trzeba było pokryć długi, to wyłożyłem swoje pieniądze w formie pożyczki. Inaczej nie mogłem.
21 Grudnia 2017, 22:00 - https://sportowefakty....rtowo-rekr
Jak inwestuję, nie oszczędzam
13 Stycznia 2018, 15:00 - https://sportowefakty....-nie-ma-ka
Kredyt jest związany z inwestycją w kompleks sportowy - mówi nam Nawrocki. - Tam potrzeba naprawdę sporych środków. Zasadniczo nie mam zaufania do banków, ale kredytem zainteresowałem się w związku z tym, że to, co chcemy zrobić w związku z kompleksem, pochłonie wiele środków.
02 Sierpnia 2018, 15:21 - niniejszy artykuł
2 dni przed tą nagonką byliśmy w pierwszej trójce, jeżeli chodzi o wypłaty dla zawodników. Niektórzy mieli nawet nadpłaty.
W tym sezonie zostało wypłacone zawodnikom ponad 1 100 000 zł. A kolejne przelewy idą w tym i przyszłym tygodniu.
Oczywiście czasami jest opóźnienie kilka dni, ale jest to spowodowane problemami jeszcze z poprzedniego roku, nie zawsze jest prostą sprawą przetransferowanie prywatnych pieniędzy na konto spółki.
Czy są zaległości w stosunku do niego [G. Hancocka]? Tak trochę jest, ponieważ mamy trochę inną umowę i miałem poślizgi z powodu moich pobytów w szpitalu, ale cały czas o tym rozmawiamy i dopinamy, aby było załatwione w tym miesiącu.
To tyle, moje dygresje bardzo drobne, uwagi proszę kierować do redakcji, ja to tylko podsumowałem :)

Teraz po takim czasie można by było jeszcze TROCHĘ dopisać

| Odpowiedz
blokuj
milo82

Olej kolesia to jakiś błazen. Szkoda normalnych kibiców Stali, ale druga strona medalu jest taka że tak bronili Irka że w sumie maja co chcieli. Za rok pewnie wrócą do 2 ligi i coś mi się zdaje, że Irek upomni się o swoje miliony które pożyczył Stali. Szybko się nie podniosą to jest pewne, Karma wraca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

a miało być tak pięknie. Szkoda kibiców z Rzeszowa, tych którzy myślą racjonalnie . Cała reszta jest warta tyle co nic

| Odpowiedz
blokuj
ORP

Nooooo żadnej.....Ale skoro kasa którą zarobił jej mąż została to znaczy że Irek musi ją wypłacić najbliższej rodzinie. A że Irek togo nie zrobił i nie zrobi a ty to popierasz to kim jesteście? Zgadza się ..ełopami i nie dyskutuj skoro się tak zachowujesz jak Irek i go popierasz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.