Wątek dotyczący artykułu

Agata Wróbel wydała oświadczenie. "Wydawało mi się, że jest to szczera i bezinteresowna pomoc"

Efekty internetowej zbiórki środków dla Agaty Wróbel przeszły najśmielsze oczekiwania. Przez dziewięć tygodni polska sztangistka milczała. Zareagowała dopiero po publikacji naszego artykułu.

przeczytaj cały artykuł

dillinger79

Mam mocno mieszane uczucia co do całej tej sytuacji. Bo o ile mocno byłem za samą zbiórką i pomocą dla Agaty, tak jej wymuszona reakcja na sprawę pomocy dla niej i samą zbiórkę mocno mnie zniesmaczyła. To nie jest tak, że wymagam od niej jakiejś szczegółowej relacji z dalszego postępowania, leczenia (?) itd.nie, to nie o to tu chodzi. Naturalnym jest, aby zakończyć cały ten proces zbiórki, że wypada w krótkim info, zwłaszcza jak dotyczy to osoby publicznej, ustosunkować się do całej sytuacji, a może nawet podziękować? Tego nie było, zostało to wymuszone wczorajszym artykułem, który rodził sporo dziwnych domysłów i przypuszczeń, czy prawdziwych? tego do końca nie wiadomo. Czas pewnie pokaże.
Agata skorzystała na tym, że była osobą publiczną, reprezentantką Polski i dlatego, mimo wszystko jest jej łatwiej, zwłaszcza mając te pieniądze. Należy jednak pamiętać, że w kraju jest cała masa ludzi, którzy niepewni swej sytuacji, po utracie pracy, skazani są na niepewność dnia jutrzejszego co prowadzić może do powstania różnego rodzaju lęków czy depresji. Niestety, ale nikt im wówczas nie pomaga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

A ja myślę, że rozliczają przede wszystkim ci, którzy się nie dołożyli do zbiórki. Ci co czytali o historii Agaty, o jej problemach emocjonalnych, chorobach, chętnie poczekają aż w pełni formy, w dobrym zdrowiu opowie o swojej walce, którą mogła podjąć dzięki "stypendium" od kibiców. Zdrowia pani Agaty....i spokoju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jerzy Koziolek

dla Agaty prośba o pomoc to już było wielkie wyzwanie. Ona jest chora, a chce być zdrowa między innymi dzięki swoim kibicom i fanom. Przyjdzie czas że się pokaże i podziękuje za pomoc. Teraz chce mieć spokój i niech go ma ! Dużo zdrowia i spokoju Agatko :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Jan Filipski

Mam wrażenie,że wiele osób oczekuje"paragonu"za okazaną pomoc,nie chcą bezinteresownej,bezimiennej pomocy.Rozliczenia akcji często chcą osoby,szukające tematu do zaistnienia na forum publicznym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.