Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020. Austria - Polska: Szczęsny i Piątek najlepsi, środkowi pomocnicy do wymiany!

Piątek już nie może usiąść na ławce, Klich miesza się z tłumem, a Krychowiak - jaką w zasadzie spełnia rolę na boisku? Oceniamy zawodników reprezentacji Polski po zwycięstwie z Austrią (1:0) w pierwszym meczu eliminacji Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł

Draumr

Szkoda, że chłopacy zagrali tak defensywnie w I połowie. Dziwna taktyka Brzęczka. W tej sytuacji wystawienie dwóch napastników mijało się z celem. To jest błąd taktyczny trenera. Faktycznie Zieliński był do czasu zejścia z boiska najlepszym pomocnikiem w Naszej reprezentacji. Denerwował mnie Krychowiak, ale ten gość jeszcze się przyda. Trochę zagubiony był Klich. Grosik też w I połowie nie polatał, chociaż zaangażowania nie można mu odmówić. Bramkarz i obrona praktycznie bez uwag. W ataku Robert - klasa sama w sobie. Tak ciężką pracę jaką wykonał docenią tylko koneserzy. Grał po prostu dla drużyny, a nie dla siebie i statystyk. Trochę szkoda Arka Milika. Przy taktyce zastosowanej przez Brzęczka nie było dla niego miejsca w drużynie. A szkoda, bo nie wykorzystano jego potencjału. Co do zmienników, bardzo dobry występ Frankowskiego, no i Piątka (Puf, puf, puf) no i mieliśmy piąteczek w czwartek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nick53

"Trochę szkoda Arka Milika". chyba żartujesz sobie kolego ten kopacz w ogóle nie powinien grać w reprezentacji on jest żałosny a w szczególności jego podskoki na murawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.