Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020. Austria - Polska: Szczęsny i Piątek najlepsi, środkowi pomocnicy do wymiany!

Piątek już nie może usiąść na ławce, Klich miesza się z tłumem, a Krychowiak - jaką w zasadzie spełnia rolę na boisku? Oceniamy zawodników reprezentacji Polski po zwycięstwie z Austrią (1:0) w pierwszym meczu eliminacji Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł

zorkin

Powiem krótko jeżeli to był najmocniejszy przeciwnik w naszej grupie to myślę że możemy otwierać szampana . Natomiast martwił bym się o scenariusz z MŚ gdzie nie bedzie Łotwy Macedonii i innych potęg światowej piłki .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zdenek Zioło

nie spieszyłbym się z szampanami, ze Słowenią możemy wtopić, nie wiem dlaczego ludzie ja lekceważą, z Izraelem remis jest niemożliwy, albo potknięcie z Macedonią? gra to była porażka, mieliśmy mega farta i słabą grupę, zamiast Austrii byłaby Dania i tym razem dostalibyśmy chyba z 5:0, w pomocy jest tylko Grosik może warto postawić na młodszych, a ambitniejszych), Milik bezużyteczny, obrona zapatrzona na pomocników ale tu nie ma tragedii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zorkin

Zgadza się to że zespół trzeba przebudować powtarzałem zaraz po mistrzostwach świata niestety Brzęczek chyba nie do końca zrozumiał te słowa.natomiast co do awansu opieram się na tym co wczoraj widziałem graliśmy ponoć z najsilniejszym rywalem u niego w domu więc śmiem twierdzić że spokojnie damy radę bardziej się zaczynam martwić już o same mistrzostwa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.