Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020: Austria - Polska. Niegroźny uraz Piotra Zielińskiego

Uraz, przez który Piotr Zieliński musiał zejść z boiska w meczu z Austrią (1:0), okazał się niegroźny - donosi z Wiednia nasz reporter Mateusz Skwierawski.

przeczytaj cały artykuł


Jarek Witkowski

hejt na Milika niepotrzebny, o tym, że przeziębiony można dowiedzieć się z filmiku przedmeczowego jak pokaszliwał i powiedział, że przeziębiony. Grać muszą wszyscy trzej Milik, Piątek i Lewandowski bo przed nimi wiele meczy, a kontuzje rzecz nieprzewidywalna. Oczywiście nie znaczy to, że na raz cała trójka ma być na boisku. Ale po to wygrali we Wiedniu, żeby w meczach sparingowych z Izraelem, Słowenią i Estonią ćwiczyć zgranie w różnych konfiguracjach. Wy mi powiedzcie co tam robił Pazdan udający pomocnika? I proszę nie pleść bzdur, że mecze sparingowe były z Włochami i Portugalią a teraz mecze o stawkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Kolanek

No i co w związku z tym, że miał gorączke, sraczke czy bolało go ucho, źle się czujesz mówisz trenerowi i wpuszczasz kogoś innego od początku tymbardziej mając takiego piłkarza jak Piątek. Gdzie ty widzisz Estonie w naszej grupie? Pazdan zmiana na czas, widać jak pojęcie o piłce mają niektóre piszące tu osoby :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.