Wątek dotyczący artykułu

Włodzimierz Szaranowicz: Jestem spełniony. Teraz będę smakować życie

- Niczego nie chcę udowadniać. Tego, czego nie zrobiłem, już nie zrobię. I może dobrze. Pora na innych - przekonuje Włodzimierz Szaranowicz. Komentator i dziennikarz sportowy 21 marca ogłosił zakończenie kariery.

przeczytaj cały artykuł

Stefan Olszewski

Dzięki i zdrowia p. Szaranowiczowi, a przy okazji: skąd ta maniera u obecnych tv komentatorów zalewania nas potokiem zbędnych informacji i rzeką gadulstwa? Jest to powszechna opinia oglądających transmisje!!! Część z nas wyłącza głos, ale wtedy nie czuć atmosfery (odgłosów) stadionu, areny skoczni itd. To ciągłe gadanie (za wszelką cenę) miało rację bytu za radiowych czasów (Ciszewski), ale nie obecnie! Mam satkę niemiecką i często na nią przełączam - jeżeli leci równolegle ta sama transmisja - bo tam mniej gadają, no i chcąc nie chcąc, "germanizuję" się niepatriotycznie:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
balkan

Zgadzam się, komentatorzy TVP popisują się swego rodzaju słowotokiem. Np. wczoraj wyłączyłem transmisję z biegów narciarskich bo panowie Idzi i jego partner zagłuszali sens przekazu obrazowego, człowiek nie mógł się skupić na rywalizacji, bo tyle niepotrzebnego popisywania się (zbędną w tym momencie) wiedzą słyszał... Panowie piszcie książki, jeśli wam brakuje okazji do wypowiedzenia się!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
balkan

Zgadzam się, gadulstwo dominuje na antenie TVP sport: Babiarz, Idzi... Czasami nie da się oglądać, bo słowotok komentatorów dominuje nad treścią obrazu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.