Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020: Austria - Polska. Zobacz co się działo w szatni po meczu

Kanał Łączy Nas Piłka udostępnił film, który pokazuje co działo się za kulisami meczu Austria - Polska (0:1). Dzięki temu kibice mogą zobaczyć, co wydarzyło się spotkaniu w szatni Biało-Czerwonych.

przeczytaj cały artykuł

piotrek311278

Nie wiem z czego tu się cieszyć utrzymanie się przy piłce graniczyło z cudem,podania na zasadzie kopnę do kolegi,on straci przynajmniej nie będzie na mnie,brak pomysłu na rozegranie piłki,bramka strzelona typowo w chaosie i zamieszaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piotrek311278

Akurat dla mnie wynik ma znaczenie drugorzędne oglądam piłkę bo lubię popatrzeć na kreatywność ,myślenie ,technikę i finezje piłkarzy,gdybym to zobaczył i by przegrali i tak bym się cieszył bo dobrze zagrali,dla tych którzy nie wiedzą o czym mówię polecam obejrzeć Anglików z Czechami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.