Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Frankowski kandydatem do Parlamentu Europejskiego

Tomasz Frankowski wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Były reprezentant Polski został jedynką na liście okręgu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

przeczytaj cały artykuł


Neros

brawo Frankowski, dołączyłeś do opcji która już nawet nie kryje się z tym że działa wbrew i na szkodę państwa i narodu polskiego. To po prostu zdrajcy na usługach wrogów Polski. Kiedyś tacy targowiczanie od razu zostaliby po prostu straceni, dziś mogą sobie dowolnie uprawiać "politykę" i medialną propagandę w celu zniewolenia Polski. Ot , taki znak czasu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Mówisz o targowiczanach. A wiesz, co to była Targowica i kto tam był ? M.in. biskupi *, którzy wtedy jak i dziś mieli wielkie wpływy.
A wiesz, przeciwko czemu targowiczanie występowali? Przeciwko konstytucji.
A wiesz, kto się z tego najbardziej ucieszył ? Rosja. Stała za tym w tle**, a wielu targowiczan po cichu nie gardziło rublem.
A wiesz, jak to się skończyło? Rozbiorem Polski w 1792 roku.
No to teraz pomyśl, jak cię propaganda robi w bambuko.
-
* Podczas insurekcji kościuszkowskiej 1794 roku powieszono jako zdrajców m.in. biskupa wileńskiego (Ignacy Massalski) i biskupa inflanckiego (Józef Kazimierz Kossakowski). Prymas (Michał Potocki) zdążył umrzeć we własnym łóżku.
** Akt konfederacji targowickiej został napisany pod ich dyktando Rosjan i na ich ziemi. Carycę Katarzynę targowiczanie wzięli na patronkę (niektórzy z nich byli po cichu grubo przez nią opłacani). Oddali Polskę "pod opiekę" imperium, bo nie godzili się na konstytucję 3 maja i chcieli przywrócenia dawnych magnackich swobód i sutych przywilejów - jak by to dzisiaj niektórzy ocenili "dla koryta".
Ale głosili, że to oni są patriotami i robią to dla ojczyzny....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.