Wątek dotyczący artykułu

Fani Kinga Szczecin pobici w Starogardzie Gdańskim! Interweniowała policja

King Szczecin pokonał w Starogardzie Gdańskim tamtejszą Polpharmę 99:84. Fani zwycięskiego zespołu po meczu zostali jednak zaatakowani przez miejscowych chuliganów. Jeden z nich trafił nawet do szpitala.

przeczytaj cały artykuł


Sebastian Szufliński

Nie lubię Polfarmy ale klubu nie należy karać skoro złapano !#$!$# Bo nie wiem jak ich nazwać. Za co klub karać? Jak ktoś chce to i tak narozrabia. Tutaj klub powinien w tym momencie zwiększyć ochronę wokół hali i na dojściu do i z parkingów. Przecież ci !$!#$$ wcale nie musieli być na meczu. Swoją drogą klub POWINIEN wystąpić na drogę sądową a wobec #$!#@#$ powinna być zasądzona DUŻA przykładna praca społeczna. Tak dla wstydu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Defibrylator

Klub jest odpowiedzialny za organizację i bezpieczną otoczkę meczu. Władze ligi mogłyby dać karę 2 mecze bez kibiców a wtedy zarówno klub jak i reszta kibiców polpharmy następnym razem zadba aby do takich incydentów nie doszło. Dla tych 3 delikwentów oczywiście kilkuletni zakaz wstępu na mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.