Wątek dotyczący artykułu

ATP Miami: blisko powrotu koszmaru sprzed roku. Roger Federer znów miał problemy w pierwszym meczu

Roger Federer nie bez problemów awansował do 1/16 finału rozgrywanego na kortach twardych turnieju ATP Masters 1000 w Miami. W sobotnim spotkaniu II rundy Szwajcar potrzebował trzech setów, aby pokonać Radu Albota.

przeczytaj cały artykuł

Roger07

Oj Roger... Mam nadzieję, że to tylko złe początki , a w dalszych fazach będzie lepiej, ale już sam nie wiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fanka Rogera

Trzeba powiedzieć że Albot zagrał wyjątkowo dobrze , mało błędów , świetny serwis... A Roger zaczął słabo, dobrze że podniósł potem trochę poziom a Radu nieco osłabł, bo gdyby grał cały czas tak dobrze jak w I i prawie całym drugim secie , to nie wiadomo co by było. No cóż zobaczymy. Roger do finału ... z Hurkaczem , potem może przegrać,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Roger07

Zgadzam się jak najbardziej z Tobą. Żeby zawodnik nie z Topu wygrał z Rogerem musi mieć dzień konia i sam Fed musi pomóc. Ja uważam, że gdyby nie przełamał w drugim secie to w tie breaku by przegrał, takie miałem odczucia. Co do Hurkacza.. Gdyby Roger z nim przegrał to na pewno ta porażka by bolała bardzo mało, ale jednak chciałbym żeby Fed zgarnął w końcu Mastersa. Za dużo ich przegral w ostatnim czasie, zaczynając od zeszłego roku w Indian Wells, Cincinnati i kilka półfinałów w Szanghaju i Paryżu. A Hubi jest jeszcze młody i się na wygrywa dużo mam nadzieję, bo potencjał ma naprawdę spory i robi bardzo duże postępy z turnieju na turniej. Dużo zadowinkow z Topu odpadło, a Djoko się jakoś nie przejmuje, bo nie jest w tym mega formie. Oczywiście Djoko to zawsze Djoko, ale pożyjemy zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Fanka Rogera

Cóż mój żarcik co do finału z HH to taki żarcik właśnie... bo po drodze musiałby pokonać Novaka co wydaje się jednak mało prawdopododne. Co do Rogera to oczywiście życzę mu z całego serca wygranej, aczkolwiek forma nie zachwyca. Czasem tak jest że jak się słabo zaczyna to się dobrze kończy ale u Feda chyba tak nie jest . Jak od początku nie idzie to gdzieś po drodze jakaś porażka się trafia. Tak było np w Halle - od początku grał nerwowo i w końcu w finale przegrał. Zobaczymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Król Roger

W Dubaiu grał słabo z Kohlim, następnie jeszcze gorzej z Fer, poźniej troche lepiej z Fuco, zdecydowanie lepiej z Borną i dobrze z Tsitsi, obaliłem teorie! :D Ja śledze i kibicuje mu od czasów juniorskich i dawno dałem sobie spókój z próbą zrozumienia go, to jest niemożliwe.W Miami mu nigdy nie szło, zawsze tu grał słabo, zmiana miejsca też nic nie dała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Frey093

Złośliwości? Raczej obiektywne spojrzenie fana Feda. Wiem, że to sport i zdarzają się dni konia etc etc. Jednak Fed nie młodnieje. Na każdy mecz z Serbem, Fed musi wyciągać najcięższe działa, bo Novak jest tak zmobilizowany, że nie oddaje darmowych punktów jak w pierwszych rundach.
W ich ostatnim meczu Fed zagrał bardzo dobrze, obronił wszystkie 12bp co zdarza się mu praktycznie wcale, a i tak to nie wystarczyło.
Dlatego wątpię, by Roger w tym wieku sobie poradził z Novakiem, chyba, że na jakiejś mega szybkiej nawierzchni, których już nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Frey093

Fed nie radzi sobie już z wykorzystywaniem bp przy zawodnikach typu Tsitsipas/Thiem, a gdzie tu mowa o walce z Djokovicem.

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

Nie lubie jak ktos z góry cos przekresla i autorytarnie pozbawia kogos szans. Ostatni ich mecz byl bardzo wyrownany i nie widzę powodu by Feda spisywać na straty. To po co oglądać mecze jak wynik przesądzony?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.