Wątek dotyczący artykułu

Skoki. Piękny gest polskiej kadry dla Stefana Horngachera. Trener: Nie spodziewałem się tego

W ramach podziękowania za wspaniałą pracę z reprezentacją Polski, cała kadra zadecydowała, że to Stefan Horngacher otrzyma na własność Kryształową Kulę za triumf w Pucharze Narodów. Austriak skomentował piękny gest już swoich byłych podopiecznych.

przeczytaj cały artykuł


Rafi_Piła

Nie mieszaj to polski mediów. Ja chciał mógłby dawno temu powiedzieć że odchodzi. A co robił? Zwodził naszych tylko i grał na lepsze warunki u Niemców! Już dawno Polacy powinni mu "podziękować" i wybrać nowego trenera!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trzygrosz54

TY reprezentujesz filozofię zbliżoną do Kalego (taki czarniawy z powieści Sienkiewicza). Na najwyższym poziomie sportowym panuje dyplomacja dla ciebie nie do ogarnięcia. Tam nic nie jest czarne,albo białe....
Poczytaj sobie wnikliwie informacje z dnia dzisiejszego.Obydwie strony zachowały się fair (znaczy: w porządku) i miały czas na przygotowanie sobie nowych wariantów. Jeżeli nie jarzysz tej skomplikowanej materii - zajmij się prostym kibicowaniem,a tematy nie do ogarnięcia pozostaw innym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.