Wątek dotyczący artykułu

Skoki. Stefan Horngacher odchodzi. Michal Dolezal zastąpi Austriaka!

W Planicy, po finałowym konkursie sezonu 2018/2019 w skokach, Stefan Horngacher poinformował, że nie będzie już trenerem polskiej kadry. Nowym szkoleniowcem Biało-Czerwonych został Michal Dolezal.

przeczytaj cały artykuł


grzesb

Fakt, sporo osób ma tutaj rację. Zasługi ogromne ale odejście w dość dziwnym dwuznacznym stylu. Z jednej strony w kiepskim stylu, tak jakby odbiorców informacji o swoim odejściu miał za jakichś ćwierć inteligentów którzy naprawdę uwierzą w to że akurat do ostatniego gwizdka potrzebny mu jest czas kogo wybrać a z drugiej strony być może w wysokim stylu, by do ostatniej chwili być po prostu fair i wywiazywać się z umowy , bez rozkmin nad swoją przyszłością w trakcie sezonu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Horngacher o tym, ze obejmie Niemcy "wiedział" już w zeszłym roku. Dlaczego nie podpisał na koniec sezonu 2017/2018 kontraktu na 2 lata, a tylko na rok? Bo już wtedy w środowsku chodziły dość mocne ploty, że Schuster za rok zrezygnuje, a dwuletnia umowa z PZN moglaby zablokować Horngacherowi objęcie Niemców na wiele wiele lat. Dlatego też podpisał tylko jednoroczną umowę. To również nigdy nie była kwestia finansów czy kto da lepszą ofertę. Od zeszłego roku, Polska była dla Stefana opcją B. I on o tym świetnie wiedział, a przeciągał ogłoszenie decyzji, bo nie chciał ogłaszać swojegho odejścia przed końcem sezonu. Tyle. Nie ma tutaj żadnej głebszej filozofii. Horngacher był zdecydowany na Niemców już dużo dużo wcześniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.