Wątek dotyczący artykułu

El. Euro. Polska - Łotwa. Noty: Reca tu nie pasuje, Klich ciągle zagubiony. Robert, dziękujemy, bo było nam wstyd

Jeżeli bramkarz jest jednym z najlepszych zawodników reprezentacji z takim rywalem, to nie jest dobrze. Oceniamy kadrowiczów po zwycięstwie z Łotwą (2:0) w drugim meczu eliminacji Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Quaz

Właśnie miałem to napisać powyżej; Reca miał dwie bardzo poprawne wrzutki gdy dostawal piłkę, ale Grosicki zwykle mu jej nie dawał, wolał sam zepsuć dośrodkowanie. Grosicki dzisiaj bardzo, bardzo słaby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Piotrowski

To chyba inny mecz oglądaliśmy . Grosik był najaktywniejszym polskim piłkarzem i z jego strony było najwięcej zagrożenia , wiadomo że nie wszystkie podania dochodziły bo mecze kończyły by się po 10-0 . Co do Recy to chłopak ambitny , podoba mi się jego gra do przodu , chociaż czasami biega nie w te rejony gdzie trzeba . Jednak to po jego odbiorze i dośrodkowaniu strzeliliśmy bramkę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kowaloza

No ja też uważam, że Grosickimi zagrał przeciętnie. Robił trochę wiatru, ale dokładnie dośrodkować nie nauczono. Nie liczyłem ile razy kopnął piłkę bez ładu i składu w pole karne. Reca zagrał raz, ale porządnie. Co do ocen to redaktorowi chciałem przypomnieć, że Frankowski nie trafił do pustej bramki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.