Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: Wrócił Kapitan, cały na biało (komentarz)

Robert Lewandowski wydrapał zwycięstwo dla reprezentacji Polski i udowodnił, że jest największą gwiazdą drużyny. Po meczu, którego oglądanie bolało, dopisujemy trzy punkty i wymazujemy przebieg gry z pamięci.

przeczytaj cały artykuł

Fajka13

"Bo Lewandowski nie strzelił gola w reprezentacji od 12 czerwca ubiegłego roku, zaraz będzie miał 31 lat i nie wygrał w pojedynkę awansu Bayernowi w meczach z Liverpoolem." - A to jakiś wyznacznik ??? Co mnie Bayern obchodzi ??? Co z reprezentacją osiągnął Messi !!!???!!! ...nad którym tak się wszyscy "ob*ry**ją" !!!! Niech się pochwalą czymkolwiek Ci co krytykują Roberta !!! Lewy to nasz najlepszy piłkarz od czasów Bońka !!! I na dzisiaj jeden z 7 najlepszych na na świecie !!! A zdanie laików "znaffców" mnie irytuje wyjątkowo !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Fajka13

A witam...dawno tu nie zaglądałem...No więc ..patrząc na potencjały obu drużyn...to vice-mistrzostwo jawi mi się mniej niż ćwierćfinał ME w 2016...ale to moje zdanie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.