Wątek dotyczący artykułu

Polska - Łotwa. Wisła Płock odpowiedziała na szokujące słowa ws. Arkadiusza Recy

- Stwierdzamy stanowczo, że klub nie otrzymał i nie otrzyma od Atalanty Bergamo środków finansowych z tytułu występów Arkadiusza Recy w reprezentacji - W taki sposób Wisła Płock odpowiada na sensacyjne słowa Macieja Szczęsnego.

przeczytaj cały artykuł


hungabunga

pewne jest tylko to że , Reca jest słabiutki , Pazdan to pomyłka w kadrze , miał wałek mały prawie podał do napastnika po czym by pojechała kontra ale zaskoczony Łotysz nie przejoł piłki , mimo to takich błędów defensor nie powinien popełniać ale z niego to h u , j nie defensor , Zieliński słaby także , ja nie wiem jak on sie łapie w tym Napoli ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbigniew Chłopecki

Czy ty nie przesadzasz? Raczej ty jesteś pomyłką i to życiową. Fałszywe konto - czyli brak odwagi, we wszystkich komentarzach obrażanie i hejt - czyli zakompleksienie, dużo różnych błędów w pisowni - brak elementarnego wykształcenia. Przestań może komentować a zabierz się za siebie bo może jeszcze nie jest za późno. Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.