Wątek dotyczący artykułu

EBL: przełamanie wzmocnionego MKS-u. Melvin i Wojciechowski dali zwycięstwo

Wzmocniony Dengiem Dengiem MKS Dąbrowa Górnicza w 24. kolejce Energa Basket Ligi wygrał ze Spójnią Stargard 86:80. Gospodarze zakończyli serię czterech porażek, a do 12. zwycięstwa w sezonie poprowadzili ich Cleveland Melvin i Mathieu Wojciechowski.

przeczytaj cały artykuł

Cris7

Niestety ...Dąbrowa Hutnicza w tym meczu po wzmocnieniach okazała się silniejsza od nas i już....Ale spiker to rzeczywiście jakaś tragedia, chyba też na tej pozycji potrzebują wzmocnienia w Dobrej Górniczej...albo przynajmniej jakiegoś szkolenia z geografii lub z nazw klubów w PLK...Niechlujstwo organizacyjne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cris7

Naprawdę.....ale bystry jesteś !!!???? Widzę że nie zrozumiałeś ironii w moim komentarzu......Stargardu Gdańskiego też nie ma. Klubu Spójnia Starogard Gdański też nie ma w PLK, a Wasz spiker plątał i tak wszystko na meczu.....Teraz już wiesz jak głupio jest słuchać jak ktoś przekręca nazwę Twojego miasta....hi hi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cris7

A ja mam inne wrażenie..... Potraktowałeś to poważnie bo odpowiedziałeś na moją zaczepkę....zwracając mi uwagę o moim rzekomym niedouczeniu... To zrozum proszę , jak dopiero musi być słabo wyedukowany Wasz spiker mówiąc takie głupoty i to publicznie...często powtarzając ten sam błąd .....hi hi.. Zero przygotowania do meczu z jego strony...amatorka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.