Wątek dotyczący artykułu

Koniec ery Wernera Schustera. Austriak w pięknym stylu rozstał się z niemieckimi skokami

Ponad dekada harówy, determinacji i nerwów dała naszym zachodnim sąsiadom łzy radości, powrót na szczyt i worek medali. Wernerowi Schusterowi dodatkowo cholerną satysfakcję, z którą w niedzielę pożegnał się z niemieckimi skokami narciarskimi.

przeczytaj cały artykuł


Katon el Gordo

W zakończonym sezonie: Niemcy - trener z Austrii, Austria - trener z Austrii, Norwegia - trener z Austrii, Polska - trener z Austrii..... Jakoś czeska myśli szkoleniowa nie jest zbyt popularna w krajach europejskich. ALE MY BĘDZIEMY PREKURSORAMI I ODKRYJEMY TĘ CZESKĄ MYŚL SZKOLENIOWĄ DLA ŚWIATA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Monika Fika

Chyba marnym fanem skoków jesteś i mało się interesujesz tematem, i niezbyt uważnie czytasz. O jakiej czeskiej myśli szkoleniowej piszesz? To że trener jest Czechem to nie znaczy, że będzie czeska myśl szkoleniowa. Współpracował z Austriakiem, więc poznał tą myśl szkoleniową. Uważam, że lepiej jest, że trenerem został Dolezal, bo utrzyma się dotychczasowy zespół szkoleniowy i dotychczasowa praca będzie kontynuowana. Gdyby przyszedł nowy, to byłaby niepewność i układanie wszystkiego od nowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.