Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: finał dla Metraco Zagłębia! MKS Perła Lublin zatrzymany przez Monikę Maliczkiewicz

Wydawało się, że "święta wojna" w Lubinie dostarczy dużą dawkę emocji, ale nie tym razem. Metraco Zagłębie zdeklasowało MKS Perła Lublin i 18 maja zagra z Pogonią Szczecin o Puchar Polski.

przeczytaj cały artykuł

bonku866

Jeden z lepszych meczy dziewczyn w ostatnich sezonach!!! Takiej walki oraz agresji w obronie dawno nie widziałem:) Delikatny rewanż za ostatni ligowy mecz na Globusie, tylko teraz to Montex wyglądał jakby juniorkami wyszedł na mecz :) W ataku każda zawodniczka dołożyła ponad stan, a Losiu w bramce miał grubo ponad 50 % obron!!! Gega, prawidlowa czerwona kartka, atak na twarz w powietrzu więc nie rozumie jej oraz Lisa zdziwienia... P. S Pozdrawiam córeczkę Pani Bozenki :) Trochę kultury nie zaszkodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

Ktoś wyliczył, że Łosiu broniła na poziomie 71% obrony czyli czapki z głów. Szkoda, że nie było relacji czy czegoś. Może ktoś wrzuci filmik z czerwienią Marty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pati Szon

Cześć Rudy Kocurku :) Nie wiem co było niekulturalnego w pytaniu wywołanym widokiem Twojej smutnej buźki, kiedy wszyscy Kibice szaleli z radości, o treści „Cześć Rudy! Co? Smuteczek, ze wygrały?! Ciekawe co napiszesz jutro w necie?”. Chamstwo pełną gębą

| Odpowiedz
blokuj
bonku866

Buźka byla bardzo radosna :) Ja rozumiem, że jak się konstruktywnie krytykuje mamusie to córeczka musi stanąć w jej obronie :) Pani była w takim amoku, że nawet koloru moich włosów nie rozpoznaje :) Również nie przypominam sobie żebyśmy kiedyś byli na Ty :) Kiedy ja na hale chodziłem kibicować Zaglebiu, Pani chodzila po Zoo we Wrocławiu :)

| Odpowiedz
blokuj
Pati Szon

Ty nawet poprawnie pisać nie potrafisz, a co dopiero mówić o konstruktywnej krytyce. Tacy jak Ty, potrafią tylko zmieniać swoje pseudo na forach, tak bardzo dumni ze swoich wywodów, że umyka im drobny szczegół- wszyscy mają z nich dobrą polewkę :) ...i chyba nie chodzi o Mamę czy nie Mamę. Kibic swojej drużyny, a najweselszy na trybunie kiedy jest w plecy. Jak wygrywają, pierwszy do wyjścia. Śmiech na sali, żeby nie powiedzieć na hali i to dosłownie. Dlatego wywołana do tablicy w tak dwuznaczny sposób, nie pozwolę sobie żebyś tym razem pisał bajki o mnie, ponieważ brakło Ci już ludzi do opluwania. Natomiast dyskutować z Tobą nie zamierzam, bo nie ma z kim i naprawdę nie widzę powodu żeby zniżać się do poziomu Twojej kultury, który to już niejednokrotnie zaprezentowałeś. Stajesz przed człowiekiem i nie potrafisz słowa wykrztusić ale przez internet pierwszy cwaniak. Życzę stosunkowo udanego wieczoru ze swoją klawiaturą. Żegnam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.