Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: losy odwróciły się w ostatnim kwadransie. MMTS wygrał z Azotami

MMTS Kwidzyn wygrał z Azotami Puławy 28:26 w 25. kolejce PGNiG Superligi. Przez większą część meczu prowadzili goście, ale w najważniejszym momencie lepiej spisali się gospodarze.

przeczytaj cały artykuł

Jarosław Kowalski

Ja przepraszam, ale z jakiej racji to było dziwne zachowanie sędziów? Żadnego błędu Kryński nie popełnił, akcja czysta. Proszę o więcej obiektywizmu drogi redaktorze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

no nie do końca, Kryński doszedł na czystą pozycję na 6 metrze i nie rzucał, tylko zrobił kroki do tyłu i zaatakował ponownie, przy sytuacji jaka wtedy była (ostatnie sekundy i 1 gol przewagi), sędziowie mogli zabrać Kwidzynowi piłkę w momencie w którym zawodnik był na 6 metrze i nie rzucał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Czarcik

Chodzi o sposób interpretacji takich akcji w ostatnich 30-u sekundach meczu. Jeżeli drużyna posiadająca piłkę nie atakuje tylko gra do tyłu to sędziowie mają prawo (a nawet w zasadzie powinni) zabrać piłkę za grę pasywną od razu bez liczenia 6-u podań. Ale w tej akcji Kryński zaraz ponowił atak i wg mnie też było ok.
Azoty grają fatalnie - trzyma ich bramka - dopóki Bogdanow odbijał piłki to byli z przodu. Jak Kwidzyn zaczął grać skuteczniej to już nie szło. Szczerze to mam coraz więcej wątpliwości czy będą na podium w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kuba859

Nie zapominajmy o Koszowym, jego dwa obronione karne przy grze w osłabieniu pozwoliły Azotom schodzić na przerwę z przewagą.
Azoty grają bardzo brzydko. Grają wolno, topornie. Chyba najlepszym obrazkiem było jak Kwidzyn szybko wznowił po akcji Podsiadło, szybko wjechali w obronę a Podsiadło dopiero truchtał w okolicach połowy boiska. Obrona Azotów po prostu jest zbyt wolna. W ataku grają na tyle wolno, że to nikogo nie zaskakuje.